کریمپ حرارتی اکسین 6cm oxin-6940

کریمپ حرارتی اکسین 6cm oxin-6940

OXIN 6cm oxin-6940 Heat Crimp
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی کریمپ حرارتی اکسین 6cm oxin-6940

Heat Crimp OXIN 6cm oxin-6940

بهترین روش جهت محافظت و ایجاد ایمنی برای فیوژن فیبر نوری استفاده از کریمپ یا شرینک حرارتی به دور محل فیوژن می باشد. تارهای جوش خورده چه در سطح 900 میکرون و 250میکرون چنانچه بدون شرینک رها شوند به شدن شکننده بوده و آسیب پذیری بالای بدون شرینک حرارتی خواهند داشت. این کریمپ ها بعد از حرارت دهی که به طور معمول عمل حرارت دهی توسط خود دستگاه فیوژن فیبر نوری انجام می گردد به دور محل فیوژن فیبر نوری قرار گرفته و مانع از شکستن فیوژن و همچنین نفوذ گرد و غبار و رطوبت که باعث کاهش سرعت در لاین فیبر نوری می گردد می شوند. کریمپ یکی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد.

مشخصات فنی کریمپ حرارتی اکسین 6cm oxin-6940:

پرسش های متداول کریمپ حرارتی اکسین 6cm oxin-6940

روش خرید کریمپ حرارتی اکسین 6cm oxin-6940

شما می توانید جهت خرید کریمپ حرارتی اکسین 6cm oxin-6940 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه اکسین، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب تجهیزات پسیو شبکه OXIN در سایت آی تی بازار، گارانتی هماهنگ است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.