کاست فیبر نوری گیگانت LC OM3 2x24

کاست فیبر نوری گیگانت LC OM3 2x24

Giganet GN-MTP-OM3-LC-12 MTP Cassette
نمودار قیمت

نقد و بررسی کاست فیبر نوری گیگانت LC OM3 2x24

MTP Cassette Giganet LC OM3 2x24

جهت آرایش و حفظ مفصل های فیبر نوری از کاست فیبر نوری استفاده می شود. اغلب کاست ها که قابل تعویض هستند برای جمع کردن تیکه اضافه کابل فیبر لخت شده در تجهیزات شبکه می باشند. کاست ها جزئی از تجهیزات پسیو شبکه می باشند.

مشخصات فنی کاست فیبر نوری گیگانت LC OM3 2x24 :

  • نوع کانکتور کاست گیگانت : LC
  • پارت نامبر : GN-MTP-OM3-LC-12
  • تعداد پورت : 24(12 Duplex)
  • نوع کابل قابل پشتیبانی : OM3

پرسش های متداول کاست فیبر نوری گیگانت LC OM3 2x24

روش خرید کاست فیبر نوری گیگانت LC OM3 2x24

شما می توانید جهت خرید کاست فیبر نوری گیگانت LC OM3 2x24 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه گیگانت، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.