درپوش گردگیر پچ پنل دت وایلر

درپوش گردگیر پچ پنل دت وایلر

Datwyler Patch Panel Blank Cover
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی درپوش گردگیر پچ پنل دت وایلر

Datwyler Patch Panel Blank Cover

در تجهیزات پسیو شبکه، قطعه ای مستطیل شکل است که تعداد مشخصی پورت شبکه 24 پورت ، 48 پورت و ...بر روی آن وجود دارد . تمام کابل هایی که به سوکت ها متصل هستند را در یک نقطه که مرکز قرار گیری رک می باشد میتوان جمع آوری نمود و آنها را وارد پچ پنل و سپس شماره گذاری کرد تا در صورت لزوم هر سوکتی را که مورد نیاز است با یک کابل کوچک شبکه به سوئیچ متصل نمایند . میتوان گفت که وظیفه اصلی پچ پنل قرار گرفتن بین نقاط انتهایی کابلهای شبکه و تجهیزات شبکه ای  مثل سوئیچ، روتر، ...است و به جای اینکه کابلهای شبکه مستقیما" به این تجهیزات وصل شوند از طریق پچ پنل وصل میشوند.

مشخصات فنی درپوش گردگیر پچ پنل دت وایلر

  • برند: Datwyler
  • درپوش گردگیر مخصوص Patch Panel
  • رنگ: مشکی
  • تعداد: بسته  10تائی

پرسش های متداول درپوش گردگیر پچ پنل دت وایلر

روش خرید درپوش گردگیر پچ پنل دت وایلر

شما می توانید جهت خرید درپوش گردگیر پچ پنل دت وایلر به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه دت وایلر، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب تجهیزات پسیو شبکه Datwyler در سایت آی تی بازار، گارانتی وینسر Winsir است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.