کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT

کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT

Nexans 24 Core SM OUT Fiber Optic Cable
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT

کابل فیبر نوری Nexans 24Core SM

فیبر نوری یا تار نوری به انگلیسی Optical Fiber رشته باریک و بلندی از یک مادّه شفاف مثل شیشه یا پلاستیک است که می‌تواند نوری را که از یک سرش به آن وارد شده، از سر دیگر خارج کند. کابل فیبر نوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل‌های معمولی می‌باشد، با فیبر نوری می‌توان داده‌های تصویر، صوت و داده‌های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا تا 10 گیگابیت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد. در بازار تجهیزات شبکه کابل های فیبر نوری در انواع مختلف Single Mode و Multi-mode جهت مصارف Indoor  و Outdoor مورد استفاده قرار می گیرد. کابل فیبر نوری نگزنس دارای  24 کور رشته باریک و نازک مثل شیشه دارد و از نوع فیبر سینگل مود می باشد.

مشخصات فنی کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT :

  • نوع کالا: کابل فیبر نوری 24Core
  • برند: Nexans
  • نوع فیبر: Single Mode
  • ویژگی ها: Outdoor، آرمودار

پرسش های متداول کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT

روش خرید کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT

شما می توانید جهت خرید کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کابل فیبر نوری نگزنس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب کابل فیبر نوری Nexans در سایت آی تی بازار، گارانتی آرمان است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.