تعمیر دستگاه ان وی آر

تعمیر دستگاه ان وی آر

Repair NVR
نمودار قیمت

نقد و بررسی تعمیر دستگاه ان وی آر

تعمیر دستگاه NVR

تعمیر دستگاه ان وی آر زمانی که مدتی پس از کار کردن، هنگ می شود و برخی از کانال های NVR تصویر ندارد،دستگاه NVR روشن شده ولی روی صفحه لوگو دستگاه گیر می کند و دستگاه صدا را نمی تواند ذخیره کند و خروجی هم ندارد و در اصل قسمت صدا آسیب دیده است، در این حالت سایت آی تی بازار در بخش خدمات دوربین مداربستـه فروشندگان و مجموعه هایی که کارشناسان ماهر و دوره دیده ای دارند را معرفی می کند. عمومی ترین مشکلاتی که در بخش خدمات شبکه و IT ممکن است به وجود بیاید عبارتند از : دستگاه DVR و یا NVR روشن نمی شود،دستگاهDVR و یا NVR روشن شده ولی تصویر نمی دهد،پسورد گذاشته شده روی دستگاه NVR فراموش شده است،دستگاه NVR روشن شده ولی روی صفحه لوگو ,دستگاه گیر می کند، ان وی آر وارد منو نمی شود،برخی از کانال های NVR تصویر ندارد،تنظیمات منو در NVR ذخیره نمی شود،تقویم و ساعت در NVR تنظیم نمی شود،با متصل کردن یک سخت افزار به پورت usb دستگاه NVR هیچ عکس العملی نشان نمی دهد و دستگاه NVR هارد را شناسایی نمی کند، می باشد.

مشخصات فنی تعمیر دستگاه ان وی آر :

  • سرویس و خدمات تعمیر ان وی آر
  • تعمیر دستگاه ان وی آر

پرسش های متداول تعمیر دستگاه ان وی آر

روش خرید تعمیر دستگاه ان وی آر

شما می توانید جهت خرید تعمیر دستگاه ان وی آر به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید خدمات دوربین مداربسته بدون برند، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب خدمات دوربین مداربسته New Brand در سایت آی تی بازار، گارانتی همراه سیستم طلایه است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.