پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 15m QK735A

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 15m QK735A

HP LC-LC OM4 DX 15m QK735A Fiber Optic Patch Cord
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 15m QK735A

ماژول تنظیم ولتاژ سرور اچ پی 413980-001

ماژول تنظیم ولتاژ سی پی یو اچ پی با پارت نامبر 413980-001 سازگار با مدل VRM DL380,ML370,ML350 G5 می باشد. این ماژول تنظیم ولتاژ با وزن 280 گرم و ابعادی کوچک تولید شده و از پرفروش ترین قطعات سرور می باشد. ماژول تنظیم ولتاژ سی پی یو اچ پی همانند یک رگلاتور عمل می کند و وظیفه آن تنظیم ولتاژی است که به سی پی یو می دهد.
 
ماژول روتر اچ پی

مشخصات فنی ماژول تنظیم ولتاژ سی پی یو اچ پی 413980-001 :

  • نوع کالا : ماژول تنظیم ولتاژ سی پی یو
  • وزن ماژول شبکه اچ پی : 280 گرم 
  • سازگار با مدل : VRM DL380,ML370,ML350 G5

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 15m QK735A


پچ کورد فیبر نوری
نوع فیبر
مالتی مد
رنگ کانکتور
-
نوع کانکتور
LC-LC
ساختار کانکتور
Duplex
طول کابل
15 متر
رنگ روکش کابل
آبی
جنس روکش کابل
LSZH

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 15m QK735A

روش خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 15m QK735A

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 15m QK735A به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب پچ کورد فیبر نوری HP در سایت آی تی بازار، گارانتی پردازش سازان خلیج فارس، جاده ابریشم رایانه و الاتصال است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.