باتری گوشی موبایل سونی اکسپریا SP

باتری گوشی موبایل سونی اکسپریا SP

Sony LIS1509ERPC Mobile Phone Battery
نمودار قیمت

نقد و بررسی باتری گوشی موبایل سونی اکسپریا SP

باتری گوشی هوشمند سونی LIS1509ERPC

باتری همواره یکی از اجزای مهمی است که کاربران در حین خرید یک گوشی موبایل به آن توجه کرده و کارکرد آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. باتری LIS1509ERPC محصولی برای گوشی موبایل سونی مدل Xperia SP بوده که از نوع لیتیوم یون می باشد. این محصول 3.7 ولتی، قابلیت شارژدهی در حالت انجام به کار تا 734 ساعت (3G) را داشته و امکان برقراری مکالمه مداوم را تا 19 ساعت فراهم می نماید. با استفاده از این باتری می توان تا 39 ساعت به موسیقی گوش کرد بدون اینکه نیاز به شارژ مجدد آن باشد.
باتری گوشی موبایل سونی LIS1509ERPC

سایر ویژگی های باتری گوشی سونی اکسپریا اس پی :

این باتری لیتیوم یونی در مقابل پلیمری های دارای ظرفیت انرژی بالاتر و طول عمر بیشتری بوده و ظرفیت آن برابر با 2370 میلی آمپر ساعت است. در صورتیکه باتری گوشی موبایل سونی شما کارآیی اولیه خود را به مرور زمان از دست داده باشد، می توان آن را تعویض نمود اما این جابجایی باتری توسط کاربر عادی قابل انجام نبوده و برای جلوگیری از آسیب دیدن سایر قطعات داخلی، بهتر است تا به مراکز تعمیرات موبایل مراجعه شود.

مشخصات فنی باتری گوشی موبایل سونی اکسپریا SP


باتری گوشی موبایل
نوع
لیتیوم یون
گوشی سازگار
Sony Xperia SP

پرسش های متداول باتری گوشی موبایل سونی اکسپریا SP

روش خرید باتری گوشی موبایل سونی اکسپریا SP

شما می توانید جهت خرید باتری گوشی موبایل سونی اکسپریا SP به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید باتری گوشی موبایل سونی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب باتری گوشی موبایل Sony در سایت آی تی بازار، گارانتی آرشام است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.