تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT

تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT

Sharp MX-312FT Toner Cartridge
نمودار قیمت

نقد و بررسی تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT

تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT

تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ مدل MX-312FT قابل استفاده در دستگاه های MX-M310 می باشد و از مواد مصرفی پرکاربرد و با قیمت مقرون به صرفه می باشد که در اختیار کاربران قرار می گیرد. این تونر کارتریج مناسب برای پرینترهای لیزری بوده و از بازدهی کارتریج 33000 برگ برخوردار است. تونر کارتریج شارپ با وزن 700 گرم و در ابعاد کوچک و به رنگ مشکی در بازار ماشین های اداری به فروش می رسد.

کاربردهای مهم تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT :

تونر مدل MX-312FT مناسب برای پرینترهای لیزری می باشد و با عملکرد لیزر و ریختن تونر روی درام و انتقال آن به کاغذ و در نهایت گرم کردن تونر روی کاغذ جهت تثبیت و ماندگاری آن عمل چاپ را انجام می دهد. این تونر کارتریج را می توان در صورت ریختن بر روی بدنه و لباس با آب سردشست و از شستن تونر با آب گرم که باعث جذب تونر به آن محل می شود خودداری کنید.

مشخصات فنی تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT


کارتریج پرینتر
مورد مصرف
MX-M310
بازدهی کارتریج
33000 برگ

پرسش های متداول تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT

روش خرید تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT

شما می توانید جهت خرید تونر کارتریج پرینتر لیزری شارپ MX-312FT به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کارتریج پرینتر و مواد مصرفی شارپ، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب کارتریج پرینتر و مواد مصرفی Sharp در سایت آی تی بازار، گارانتی آرمان است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.