باتری لپ تاپ ایسوس N56

باتری لپ تاپ ایسوس N56

ASUS N56 Laptop Battery
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی باتری لپ تاپ ایسوس N56

باتری لپ تاپ ایسوس N56

یک قطعه شیمیایی که با استفاده از سلول گالوانیکی انرژی شیمیایی را به الکتریکی تبدیل می نماید، باتری نامیده می شود. برای ذخیره انرژی برق جهت استفاده بدون اتصال به برق شهری در لپ تاپ ها از باتری هایی استفاده می شود که این باتری ها متناسب با لپ تاپ طراحی می شوند. متناسب با کارایی و ابعاد لپ تاپ، در باتری آن ها تعدادی سلول جهت ذخیره انرژی تعبیه شده است. باتری لپ تاپ ایسوس مدل N56 یک باتری 6 سلولی از نوع لیتیوم یون مناسب برای لپ تاپ N56 ایسوس می باشد. این باتری لپ تاپ از 4400 میلی آمپر ساعت ظرفیت به همراه 11.1 ولت ولتاژ بهره برده است.

مشخصات فنی باتری لپ تاپ ایسوس N56 :

  • نوع کالا : باتری لپ تاپ
  • سازگار با : لپ تاپ ایسوس مدل N56
  • نوع باتری : Li-ion
  • ولتاژ : 11.1 ولت
  • ظرفیت : 4400 میلی آمپر ساعت
  • تعداد سلول : 6 سلول

پرسش های متداول باتری لپ تاپ ایسوس N56

روش خرید باتری لپ تاپ ایسوس N56

شما می توانید جهت خرید باتری لپ تاپ ایسوس N56 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید باتری لپ تاپ ایسوس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب باتری لپ تاپ Asus در سایت آی تی بازار، گارانتی نارین، اتصالات و لپ تاپ بهار BLS است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.