دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s

دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s

MicroBT Whatsminer M3v2 12.5Th/s ASIC Miner
هش ریت
12.5Th/s
توان
2050 وات

نقد و بررسی دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s

هش ریت
12.5Th/s
توان
2050 وات

پیشرفت فناوری موجب شده حوزه های جدید به بازار های مختلف ارائه داده شود. بازار سرمایه نیز جزو بازار هایی است که امروزه با پدیده های جدید رو به رو بوده و همین موضوع سبب شده حوزه های جدید به افراد برای سرمایه گذاری معرفی شود. استخراج ارز دیجیتال جزو همان زمینه هایی است که در سال های اخیر معرفی شده و توانسته در طی 10 سال به عنوان یکی از محل های پر در آمد در حوزه سرمایه گذاری شناخته شود. استخراج ارز دیجیتال یا همان ماینینگ یکی از حوزه هایی است که نیازمند دانش و آگاهی بوده تا بتوانید پس از سرمایه گذاری در آن، کمتر دچار ضرر شوید. سرعت یکی از مهم ترین پارامتر هایی است که بر روی کسب درآمد شما تاثیر به سزایی می گذارد. از این رو خرید دشتگاه ماینر آن هم با سرعت و قدرت بالا یکی از نیاز هایی است که امروزه ماینر ها به آن نیاز دارند. برند میکرو بی تی یکی از شرکت های چینی است که در سال های اخیر توانسته با ارائه محصولات با کیفیت سهم فروش خوبی از بازار را کسب نماید. دستگاه ماینر Whatsminer M3v2 با سرعت 12.5Th/s یکی از دستگاه هایی است که در سال 2018 توسط این برند به بازار عرضه شده است.

دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2

مشخصات دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s

در حوزه ماینینگ برند های مختلفی فعالیت می کنند که کمپانی میکرو بی تی در میان آن ها به عنوان یکی از شناخته شده ترین کمپانی های بازار می باشد. این شرکت دستگاه های خود را با ویژگی های مختلفی به بازار عرضه کرده و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را خریداری نمایید. همان طور که گفیتم سرعت به عنوان یکی از مولفه های بسیار مهم در حوزه ماینینگ به شمار می رود و این دستگاه نیز با سرعتی معادل با 12.5Th/s به بازار عرضه شده است. توان حرارتی نیز تاثیر مستقیمی بر روی سرعت و همچنین هزینه های شما دارد. به طوری که هرچه دستگاه ها برق بیشتری مصرف کنند، بدون شک شما ملزم به پرداخت هزینه برق بیشتری خواهید شد. دستگاه ماینر Whatsminer M3v2 دارای توان حراراتی 2050W بوده و ولتاژ ورودی آن نیز برابر با 12 ولت می باشد. 

دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s

الگوریتم دستگاه های ماینر جزو بخش های اساسی آن ها می باشند. به بیان ساده تر می توان گفت الگوریتم دستگاه های ماینر بیان کنده این هستند که، این دستگاه توانایی استخراج چه نوع ارز هایی را دارند. الگوریتم SHA-256 در میان الگوریتم های دیگر، بسیار پر اهمیت بوده و از امنیت بسیار زیادی بهره مند می باشد. این الگوریتم در ابتدا برای استخراج ارز بیت کوین معرفی شده و امروزه در میان افراد بسیار پر طرفدار می باشد. دستگاه ماینر Whatsminer M3v2 از این الگوریتم بهره برده و توانایی این را دارد ارز هایی همچون بیت کوین، بیت کوین کش، آکوین، پیرکوین، ژول کوین، ایمارک، کیور کوین، آنبریکبل، کرون و تراکوین استخراج کند. فن های دستگاه های ماینر دارای سر و صدای بسیار زیادی می باشند و کمپانی میکرو بی تی برای دستگاه ماینر Whatsminer M3v2 12.5Th/s دو فن با سطح نویز 78 دسی بل در نظر گرفته و همین موضوع سبب می شود امکان نگهداری از این دستگاه ها در خانه به وجود نیاید و بایستی از آن در محیط های صنعتی و یا کارخانه ها استفاده شود. این دستگاه دارای 3 برد SMTI 1700 بوده و فرآیند ساخت آن معادل با 28 نانومتر می باشد. دستگاه ماینر میکرو بی تی واتس ماینر مدل با ابعاد 170*200*340 میلیمتر و وزن 7500 گرم در بازار به فروش می رسد.

مشخصات فنی دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s


ابعاد
234*200*170 میلیمتر
هش ریت
12.5 TH/s
برق ورودی
12 ولت
مصرف برق
2050 وات
نوع چیپ
SMiT1700
نحوه اتصال به شبکه
اترنت
تعداد چیپ هر بورد
198 عدد
الگوریتم
SHA-256
تعداد برد
3 عدد
فناوری ساخت
28 نانومتر
تعداد فن
2 عدد
صدا
78db
ارز های قابل استخراج
بیت کوین، بیت کوین کش، آکوین، پیرکوین، ژول کوین، ایمارک، کیور کوین، آنبریکبل، کرون و تراکوین
وزن
7500 گرم

پرسش های متداول دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s

روش خرید دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s

شما می توانید جهت خرید دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M3v2 12.5Th/s به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید دستگاه ماینر میکرو بی تی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.