کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40

کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40

Compuprint SP40 Printer Serial Cable
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40

کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40

کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40 دارای اتصال یک به یک با سیم بندی داخلی است. بیشترین استفاده از این کابل سریال 9 به 9 در دستگاه هایی مانند ترازوی دیجیتال و دستگاههای ساعت زن حضور غیاب و … به کامپیوتر می باشد. روکش این کابل از نوع PVC بوده و بسیار ضخیم است و نویز را در طول مسیر به صفر می رساند. این کابل کامپوپرینت با طول 1.5 متر و وزنی نسبتا سبک تولید شده و از جمله قطعات پرینتر پرفروش در بازار است. دستگاه پرینتر SP40 دارای طراحی مدرن و فشرده بوده و مجهز به پنل کاربری LCD می باشد. عمر ریبون در این دستگاه پرینتر بالاتر از 10 میلیون کاراکتر و هد پرینت با 400 میلیون کاراکتر است. این دستگاه پرینتر سازگار با نرم افزارهای کاربردی جدید بوده و از اتصالات متفاوت شامل LAN و USB Hub/ Host بهره می برد. زبان چاپ در این پرینتر Draft, Courier, Gothic, Prestige, Presentor, Script, OCR-A, OCR-B, Boldface می باشد. این دستگاه پرینتر Compuprint SP40 در 400 میلیمتر عرض، 295 میلیمتر طول و 200 میلیمتر ارتفاع تولید شده و در بازار ماشین های اداری با وزنی برابر 12 کیلوگرم عرضه می گردد.

مشخصات فنی کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40 :

  • نوع کالا : کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده
  • مناسب برای : دستگاه پرینتر Compuprint SP40
  • روکش کابل : PVC

پرسش های متداول کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40

روش خرید کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40

شما می توانید جهت خرید کابل سریال 9 به 9 دو سر ماده کامپوپرینت SP40 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید قطعات پرینتر کامپو پرینت، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.