کنترل برد ماینر بیت مین Antminer S9j

کنترل برد ماینر بیت مین Antminer S9j

Bitmain Antminer S9j Control Board

نقد و بررسی کنترل برد ماینر بیت مین Antminer S9j

اخذ مجوز استخراج ارز دیجیتال از وزارت صمت

 کنترل برد کنترل برد دستگاه انت ماینر S9j بیت مین 

Antminer S9j یکی از بهترین دستگاه های ماینینگ  در سال 2018 است که توسط کمپانی Bitmain با ابعاد 158 * 135 * 350 میلیمتر طراحی شده و با وزنی برابر با 4.2 کیلوگرم در بازار قطعات کامپیوتر با کیفیت عالی به فروش می رسد. این دستگاه ماینر از الگوریتم پردازشی SHA-256 با نرخ هش ریت 14Th و 14.5Th بهره برده و میزان سطح نویز صوتی آن برابر با 76db می باشد. دستگاه انت ماینر S9j دارای یک منبع تغذیه با توان 1350 وات است که با ولتاژ 12 ولت کار می کند و برای خنک نگهداشتن دستگاه به دو عدد فن خنک کننده مجهز شده است.

کنترل برد ماینر Bitmain Antminer S9j

ویژگی های کنترل برد انت ماینر S9j :

کنترل برد دستگاه ماینر Antminer S9j یکی از مهمترین قطعات ماینر است که وظیفه اتصال هش بردها به یکدیگر، تنظیم دور فن ها، انتقال دیتا خروجی و محاسبه شده توسط آن ها و تشخیص دمای چیپ ها را بر عهده دارد. این کنترل برد علاوه بر دستگاه ماینر Antminer S9j با دستگاه های انت ماینر S9i /S9 /T9 نیز سازگار است. نوسانات برق و ويروس های اينترنتی از جمله عواملی هستند که باعث خرابی کنترل برد می شود. خرابی کنترل برد Antminer S9j یکی از دلایلی است که باعث قطع شدن ارتباط بین قطعات دستگاه شده و دستگاه از کار می افتد و غیر قابل استفاده می گردد.

پرسش های متداول کنترل برد ماینر بیت مین Antminer S9j

روش خرید کنترل برد ماینر بیت مین Antminer S9j

شما می توانید جهت خرید کنترل برد ماینر بیت مین Antminer S9j به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید قطعات ماینر بیت مین، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.