دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s

دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s

MicroBTWhatsminer M30S 86Th/s ASIC Miner
هش ریت
86Th/s
توان
3268 وات
نمودار قیمت

نقد و بررسی دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s

هش ریت
86Th/s
توان
3268 وات

گذر زمان و پیشرفت فناوری سبب شده امروزه ما شاهد پدید آمدن فناوری های جدید باشیم و این موضوع نیز به حوزه سرمایه گذاری سرایت کرده است. استخراج ارز دیجیتال یا همان ماینیگ واژه ای که این روز ها در سراسر دنیا رواج پیدا کرده و محل جدیدی برای سرمایه گذاری می باشد. استخراج ارز دیجیتال مانند هر بازار سرمایه گذاری دیگری بسیار پر ریسک بوده و الخصوص این حوزه دارای حساسیت بسیار زیادی است. حوزه ماینیگ که چند سالی است در میان افراد پر رنگ تر شده حالا به بازاری بزرگ برای سرمایه گذاری بدل شده و سرمای گذاران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. سرعت، حرف اول را در استخراج ارز دیجیتال می زند. از این رو کمپانی های سازنده دستگاه ماینر مانند میکرو بیتی چند سالی است که با به کارگیری متخصصان حرفه ای در این حوزه توانسته اند دستگاه های ماینر پر قدرتی را طراحی و روانه بازار کنند. یکی از محصولات این برند چینی، دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s بوده که با کیفیت بالایی به فروش می رسد.

 دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86TH در کنار لپ تاپ
مشخصات دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s

کمپانی های سازنده دستگاه ماینر با هدف افزایش سرعت استخراج ارز دیجیتال و رقابیت میان ماینر ها دستگاه های ماینر را طراحی کردند و هیمن موضوع سبب شد افراد روش های سنتی گذشته را که از طریق کامپیوتر و یا کارت گرافیک و سی پی یو ارز های دیجیتال را استخراج می کردند کنار بگذارند و به سمت خرید دستگاه های ماینر بروند. کمپانی میکرو بی تی دستگاه های ماینر خود را با سرعت های مختلف روانه بازار کرده اند و دستگاه ماینر میکرو بی تی مدل M30S دارای سرعتی معادل 86Th/s بوده و در مقایسه با مدل های دیگر این کمپانی از سرعت خوبی بهره مند می باشد. دومین مولفه ای که تاثیر مستقیم بر روی سرعت استخراج ارز دیجیتال دارد، توان مصرفی می باشد. شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین مواردی که در نحوه فعالیت دستگاه ماینر نقش اساسی دارد، توان مصرفی دستگاه می باشد. این پارامتر در هر دستگاه ماینر متفاوت بوده و در این محصول توان مصرفی معادل با 3268W است. دستگاه های ماینر دارای فن های بسیار قدرتمندی هستند و همچنین دارای سر و صدای بسیار زیادی می باشند. کمپانی میکرو بی تی برای دستگاه ماینر مدل M30S دو فن را در نظر گرفته که سطح نویز آن ها معادل با 72 دسی بل است.

دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s در کنار هم

 الگوریتم دستگاه های ماینر نقش اساسی را در نحوه عملکرد دستگاه ها دارد. به طوری که الگوریتم به کار رفته در دستگاه های ماینر تعیین می کند که آن محصول توانایی استخراج چه نوع ارز هایی را دارد. الگوریتم SHA-256 یکی از مهم ترین الگوریتم هایی است که در حوزه ماینینگ مورد استفاده قرار می گیرد و این محصول نیز دارای الگوریتم SHA-256 بوده و توانایی استخراج ارز هایی همچون بیت کوین، بیت کوین کش، آکوین، پیرکوین، ژول کوین، ایمارک، کیور کوین، آنبریکبل، کرون و تراکوین را دارد. کمپانی میکرو بی تی برای دستگاه ماینر Whatsminer M30S 86Th/s از 3 تراشه Samsung استفاده کرده که فرآیند ساخت آن معادل با 8 نانومتر می باشد. همچنین این دستگاه دارای کابل اترنت بوده و می توان آن را به اینترنت متصل کرد. این مصحول ابعادی معادل با 150*225*390 میلمیتر دارد و وزن آن برابر با 10500 گرم می باشد.

مشخصات فنی دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s


دستگاه ماینر
هش ریت
86 TH/s
الگوریتم
SHA-256
تعداد برد
3 عدد
فناوری ساخت
8 نانومتر
نوع چیپ
Samsung
تعداد چیپ هر بورد
444 عدد
نحوه اتصال به شبکه
اترنت
تعداد فن
2 عدد
برق ورودی
220 ولت
ولتاژ
12 ولت
مصرف برق
3268 وات
صدا
72db
ارز های قابل استخراج
بیت کوین، بیت کوین کش، آکوین، پیرکوین، ژول کوین، ایمارک، کیور کوین، آنبریکبل، کرون و تراکوین
وزن
10500 گرم
ابعاد
130*220*390 میلیمتر

پرسش های متداول دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s

روش خرید دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s

شما می توانید جهت خرید دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M30S 86Th/s به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید دستگاه ماینر میکرو بی تی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب دستگاه ماینر MicroBT در سایت آی تی بازار، گارانتی PFC است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.