کیف چرمی واکی تاکی طنین GP-89

کیف چرمی واکی تاکی طنین GP-89

Tanin GP-89 Walkie Talkie Bag
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی کیف چرمی واکی تاکی طنین GP-89

 کیف چرمی بیسیم واکی تاکی طنین GP-89 

بیسیم واکی تاکی Tanin مدل GP-89 یک بیسیم مجاز است که از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دارای تاییدیه می باشد. این بیسیم مجاز وکی تاکی از نظر ظاهری همانند موبایل دارای گیرنده و فرستنده است ولی با این تفاوت که با امواج رادیویی کار می کند. برای این بیسیم مجاز واکی تاکی طنین مدل GP-89 یک کیف در نظر گرفته شده که از جنس چرم مصنوعی با کیفیت همراه با دو خت عالی ساخته شده که می تواند از بیسیم در برابر ضربه و نفوذ گرد و غبار و رطوبت نیز محافظت نماید. این کیف چرمی به گونه ای طراحی شده که هنگام اتصال هندزفری و شارژ کردن واکی تاکی بدون نیاز به خارج کردن بیسیم از کیف انجام می شود و حتی می توانید بوسیله گیره پشت آن بر روی کمربند خود متصل نمائید. نحوه بسته شدن این محصول به روی بدنه واکی تاکی به صورت دکمه‌ای می باشد. 

مشخصات کیف چرمی واکی تاکی طنین GP-89 :

  • جنس: چرم مصنوعی 
  •  وزن : 40 گرم
  • نحوه بسته شدن : دکمه‌ای
  • مقاومت در برابر ضربه : 50 درصد
  • سایر مشخصات: محافظت از بدنه بیسیم و افزایش مقاومت دستگاه در مقابل ضربه - قابلیت نصب بر روی کمربند به وسیله گیره پشت آن

پرسش های متداول کیف چرمی واکی تاکی طنین GP-89

روش خرید کیف چرمی واکی تاکی طنین GP-89

شما می توانید جهت خرید کیف چرمی واکی تاکی طنین GP-89 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید واکی تاکی و بیسیم طنین، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.