پچ کورد فیبر نوری آریونت FC-FC/UPC SM Duplex 10m

پچ کورد فیبر نوری آریونت FC-FC/UPC SM Duplex 10m

Arioonet FC-FC/UPC SM Duplex 10m Fiber Optic Patch Cord
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری آریونت FC-FC/UPC SM Duplex 10m

این پچ کورد فیبر نوری آریونت از یک کابل فیبر نوری سینگل مد (Single Mode) به همراه دو کانکتور فلزی FC/UPC در هر دو سر از کابل خود بهره برده و با 10 متر طول و وزنی نسبتا سبک تولید شده است. روکش این پچ کورد فیبر نوری LSZH به رنگ زرد بوده و عاری از هالوژن می باشد و هنگام سوختن دود سمی کمی از خود تولید می کند، همچنین بیشترین استفاده از آن در بیمارستان ها، مراکز سازمان ها و سالمندان و همچنین آتش نشانی ها می باشد. قطر غلاف فیبر این پچ کورد 125 میکرون و قطر هسته فیبر آن نیز 9 میکرون است. کانکتور های این پچ کورد فیبر نوری Arioonet داپلکس (Duplex) در رنگ نقره ای تولید شده و با یک فشار بر روی تجهیزات شبکه نصب و با یک کشش جدا می گردد.

پچ کورد فیبر نوری آریونت FC-FC/UPC SM Duplex 10m

سایر ویژگی های پچ کورد فیبر نوری 10 متری آریونت FC-FC SM Duplex :


فیبر های نوری سینگل مد (Single Mode) به کار رفته در این پچ کورد فیبر نوری برای استفاده در پروژه های کابل کشی مبتنی بر فیبر نوری در مصافت های طولانی گزینه ای بسیار مناسب می باشد. فیبر های سینگل مد هنگام انتقال اطلاعات تضعیف پالس کمتری را در بر خواهند داشت. کانکتور های FC دارای فرول سرامیکی و یک قفل جهت اطمینان از ثبات بوده و اگر این کانکتور ها از نوع UPC باشند، سر فرول آن ها به صورت گنبدی شکل پولیش داده شده است.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری آریونت FC-FC/UPC SM Duplex 10m


پچ کورد فیبر نوری
نوع فیبر
سینگل مد (Single Mode)
رنگ کانکتور
نقره ای
نوع کانکتور
FC-FC
ساختار کانکتور
Duplex
طول کابل
10 متر
رنگ روکش کابل
زرد
جنس روکش کابل
LSZH

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری آریونت FC-FC/UPC SM Duplex 10m

روش خرید پچ کورد فیبر نوری آریونت FC-FC/UPC SM Duplex 10m

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری آریونت FC-FC/UPC SM Duplex 10m به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پچ کورد فیبر نوری آریونت، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب پچ کورد فیبر نوری Arioonet در سایت آی تی بازار، گارانتی آریونت است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.