آی تی بازار
تصویر محصول

مودم ONT هوآوی EchoLife EG8141A5

Huawei Echolife HG8245H ONT Modem
برند: Huawei
دسته بندی: مودم و روتر

قیمت از 950,000 تومان به بالا
مشاهده 5 فروشگاه
فروشگاه ها (5)
توضیحات
مشخصات
دیدگاه کاربران
روش های خرید

فروشگاه های اینترنتی مودم ONT هوآوی EchoLife EG8141A5

بوکان
1 ساعت پیش
احراز هویت شده
9,900,000 تومان
تهران
4 ساعت پیش
روز مهلت تست - دارای پورت یو پی سی (آبی)
950,000 تومان

فروشگاه های حضوری و تلفنی مودم ONT هوآوی EchoLife EG8141A5

شیراز
3 ساعت پیش
ارسال سراسر ایران گارانتی معتبر
980,000 تومان
تهران
4 ساعت پیش
گارنتی تعویض یکساله - خرید مستقیم از واردکننده هواوی
احراز هویت شده
1,000,000 تومان
یکسال گارانتی تعویض بی قید و شرط
احراز هویت شده
900,000 تومان
warning
با توجه به نوسانات قیمت کالاهای دیجیتال، مانند مودم و روتر هوآوی، جهت اطلاع از قیمت دقیق و موجودی، با فروشگاه های معرفی شده تماس حاصل فرمایید. آی تی بازار صرفا منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد.

نقد و بررسی مودم ONT هوآوی EchoLife EG8141A5

مودم ONT هواوی EchoLife EG8141A5

مودم Huawei مدل EG8141A5 از مودم های فیبر نوری یا ONT سری Echolife است که دارای یک پورت گیگابیت اترنت، 3 پورت Fast Ethernet، یک پورت POTS (تلفن آنالوگ) بوده و از شبکه بی سیم Wi-Fi در باند 2.4 گیگاهرتز نیز پشتیبانی می کند. این مودم قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی GPON را داشته و کانکتور فیبر نوری آن از نوع SC/APC می باشد. مودم ONT هواوی EchoLife EG8141A5 با استفاده از فناوری GPON، دسترسی فوق العاده پهنای باند را برای کاربران خانگی و SOHO فراهم می کند. این محصول یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات شبکه است که با ابعاد 105 × 152 × 30 میلیمتر طراحی شده و با وزنی کمتر از 180 گرم به بازار عرضه می گردد. بر روی بدنه این دستگاه تعدادی نشانگر LED قرار گرفته که امکان نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن پاور دستگاه، PON/LOS/LAN/TEL/WLAN/WPS را به کاربر ارائه می دهد.

مودم ONT فیبر نوری هوآوی EchoLife EG8141A5

مشخصات مودم ONT فیبر نوری هوآوی EchoLife EG8141A5 :

  • ابعاد : 105 × 152 × 30 میلیمتر
  • وزن: کمتر از 180 گرم
  • اتصالات : 1x POTS، 3x Fast Ethernet، 1x Gigabit Ethernet ، 2.4G Wi-Fi
  • پشتیبانی از تکنولوژی: GPON
  • نوع کانکتور فیبر نوری : SC/APC
  • LED نشانگر: POWER/PON/LOS/LAN/TEL/WLAN/WPS
  • منبع تغذیه: 100 تا 240 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز
  • ورودی آداپتور: 11 تا 14 ولت DC با جریان 1.5 آمپر
  • حداکثر توان مصرفی: 7.15 وات

دیدگاه کاربران درباره مودم ONT هوآوی EchoLife EG8141A5

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین شخصی باشید که دیدگاهتان را درباره مودم ONT هوآوی EchoLife EG8141A5 ارسال می کنید.

روش خرید مودم ONT هوآوی EchoLife EG8141A5

شما می توانید جهت خرید مودم ONT هوآوی EchoLife EG8141A5 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید مودم و روتر هوآوی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب مودم و روتر Huawei در سایت آی تی بازار، گارانتی طلایی تکوین اندیشه برتر و الاتصال است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.