کیبورد رویال R-K168

کیبورد رویال R-K168

Royal R-K168 Keyboard
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی کیبورد رویال R-K168

کیبورد رویال R-K168

در میان لوازم جانبی کامپیوتر برخی برای انجام فعالیت ها و عملیات نیاز به ارتباط مستقیم با کاربر دارند به این صورت که کاربر شخصا دستورات را از طریق کلیدها به آن ها اطلاع می دهد. این دسته از لوازم جانبی خارج از کیس کامپیوتر قرار می گیرد که کیبورد از این دسته قطعات است و همه ما کار با آن را بارها و بارها تجربه کرده ایم. همین امر باعث شده تا کیبورد کامپیوتر علاوه بر ویژگی های فنی با استانداردهای فیزیکی و ساختاری نیز رو به رو باشد تا بتواند تجربه کاربری مناسبی را برای کاربران و مخاطبان رقم بزند. برندهای تولید کننده لوازم جانبی کامپیوتر به خوبی از این امر آگاهند و محصولات خود را با کیفیت ظاهری و فنی مناسبی روانه بازار می کنند تا هر شخص برای انتخاب کیبورد مناسب نیاز و سلیقه خود با کالاهای متنوعی رو به رو باشد. یکی از برندهای تولید کننده کیبورد برند رویال (Royal) بوده که محصولاتی با کیفیت قابل قبول روانه بازار کرده است. کیبورد رویال R-K168 یکی از تولیدات این شرکت است که از طریق کابل به پورت USB کیس یا لپ تاپ متصل شده و بلافاصله قابل استفاده خواهد بود. ظاهر این کیبورد رویال ساده بوده و برای استفاده های اداری و خانگی مناسب می باشد و به حفظ سادگی میز کار شما کمک می کند. همچنین این کیبورد Royal در ساختار خود دارای 104 کلید بوده که شامل کلیدهای اصلی و کلیدهای میانبر می باشد. در کنار این ویژگی ها ابعاد مناسب 440x180x10 میلیمتری کیبورد رویال R-K168 در ترکیب با وزن 200 گرمی کیبورد هم خیال کاربر را از متناسب بودن ابعاد راحت می کند.

کیبورد با سیم رویال R-K168

مشخصات کیبورد رویال R-K168 :

  • ابعاد: 440x180x10 میلیمتر
  • وزن: 200 گرم
  • نوع اتصال: با سیم
  • نوع رابط: پورت USB
  • تعداد کلیدها: 104 کلید
  • حروف حک شده فارسی: دارد
  • منبع تغذیه: پورت USB

پرسش های متداول کیبورد رویال R-K168

روش خرید کیبورد رویال R-K168

شما می توانید جهت خرید کیبورد رویال R-K168 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کیبورد و موس کامپیوتر رویال، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.