باتری گوشی سونی Xperia T

باتری گوشی سونی Xperia T

Sony Xperia T Mobile Phone Battery
نمودار قیمت

نقد و بررسی باتری گوشی سونی Xperia T

باتری گوشی سونی Xperia T

گوشی سونی Xperia T یک باتری غیر قابل تعویض می باشد که حتما باید توسط فروشگاه های معتبر جدا شود و باتری جدید جایگزین شود. این باتری گوشی سونی سازگار با Sony-Ericsson LT30i, 1257-1456.1B, 1257-1456, Xperia TL است. باتری گوشی موبایل مدل LIS1499ERPC با وزنی سبک و ابعادی کوچک ساخته و طراحی شده و در بازار گوشی موبایل با قیمت مناسب می توانید خریداری کنید. ظرفیت این باتری Sony Xperia T برابر با 1780 میلی آمپر ساعت می باشد و از نوع لیتیوم یون است که دارای قیمت پایین تر، وزن و چگالی بیشتر نسبت باتری پلیمر دارد. 

مشخصات باتری گوشی موبایل سونی اکسپریا تی :

باتری گوشی موبایل سونی مدل LIS1499ERPC اگر شارژ کامل شود تا 7 ساعت قابلیت مکالمه را برای شما فراهم می کند و بدون هیچ مشکلی می توانید در طولانی مدت از آن بهره ببرید. این باتری گوشی دارای ولتاژ 3.7 ولت بوده که به خوبی میتواند کار کند. باتری این گوشی Sony Xperia T تا 16 اسعت امکان گوشی دادن به موسیقی را برای کاربر فراهم می کند و در طول سفر به راحتی می توانید از آن بهره ببرید. این باتری موبایل سونی در صورت استفاده نادرست و شارژ کردن غلط ممکن است دچار خرابی شود که در این صورت متورم می شود و برای حفظ سلامت گوشی می توانید آن را تعویض کنید.

مشخصات فنی باتری گوشی سونی Xperia T


باتری گوشی موبایل
نوع
لیتیوم پلیمر
گوشی سازگار
LT-30, Xperia T, LT30P

پرسش های متداول باتری گوشی سونی Xperia T

روش خرید باتری گوشی سونی Xperia T

شما می توانید جهت خرید باتری گوشی سونی Xperia T به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید باتری گوشی موبایل سونی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب باتری گوشی موبایل Sony در سایت آی تی بازار، گارانتی آرشام است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.