موس گیمینگ آلکاتراز ASIC 9 RGB FX

موس گیمینگ آلکاتراز ASIC 9 RGB FX

Alcatroz ASIC 9 RGB FX Gaming Mouse
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی موس گیمینگ آلکاتراز ASIC 9 RGB FX

 موس مخصوص بازی آلکاتراز ASIC 9 RGB FX

استفاده از یک موس خوب می تواند بسیاری از نیاز های کاربران را برطرف کند و این موس با سرعت بالا به پردازش اطلاعات مختلف و حرکات کاربر بپردازد. موس گیمینگ ASIC 9 RGB FX یکی از موس های خوب و با کیفیت بازار تجهیزات لوازم جانبی کامپیوتر می باشد و می تواند بسیاری از نیاز های کاربران خود را برطرف کند. مهم ترین ویژگی این موس نورپردازی آن است که از نوع ASIC 9 RGB FX می باشد و رنگ بندی های متنوعی را می تواند به نمایش بگذارد؛ این نورپردازی می تواند جلوه بسیار زیبایی به کامپیوتر شما بدهد و به طراحی و زیبایی میز کامپیوتر شما قدرت ببخشد. موس Alcatroz مدل ASIC 9 RGB FX دارای سه عدد کلید می باشد که یکی از این کلید ها با فشار دادن قسمت Scroll موس فعال می شود. طول کابل این موس 1.35 متر است و به راحتی به پشت کامپیوتر شما دسترسی دارد. درگاه اتصال این موس از طریق USB می باشد و عمر و ضربه پذیری کلید های این موس برابر با 3 میلیون کلیک است. سرعت موس ASIC 9 RGB FX برابر با 1000cpi بوده و می تواند تجربه ای فوق العاده را در اختیار شما قرار دهد و هنگام بازی راحتی زیادی را احساس کنید.

موس آلکاتراز ASIC 9 RGB FX

مشخصات موس گیمینگ آلکاتراز ASIC 9 RGB FX:

 • تعداد کلید ها: 3 عدد
 • سرعت: 1000cpi
 • طول کابل: 1.35 متر
 • ضربه پذیری کلید ها: 3 میلیون کلیک
 • درگاه اتصال: USB
 • سایر ویژگی ها:
  • مناسب برای انجام بازی های کامپیوتری
  • طراحی متقارن و مناسب برای استفاده با هر دو دست

پرسش های متداول موس گیمینگ آلکاتراز ASIC 9 RGB FX

روش خرید موس گیمینگ آلکاتراز ASIC 9 RGB FX

شما می توانید جهت خرید موس گیمینگ آلکاتراز ASIC 9 RGB FX به دو روش اقدام نمایید:

 1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
 2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کیبورد و موس کامپیوتر آلکاتراز، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.