ست هندزفری بلوتوث واکی تاکی ماهان تل M2W215

ست هندزفری بلوتوث واکی تاکی ماهان تل M2W215

Mahantel M2W215 Walkie Talkie Bluetooth Handsfree
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی ست هندزفری بلوتوث واکی تاکی ماهان تل M2W215

ست هدست بلوتوث بیسیم واکی تاکی ماهان تل M2W215 

با استفاده از هدست بلوتوث واکی تاکی ماهان تل M2W215 می توانید در مکان‌ های مختلف و به آسانی از طریق آن با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. این هدست ها برای بیسیم هایی کاربرد دارند که دارای جک هندزفری دو فیش مدل کنوودی هستند. برای استفاده از این محصول ابتدا باید دانگل را به دستگاه بیسیم واکی تاکی از طریق درگاه جک هندزفری متصل کنید. برای برقراری ارتباط و مکالمه کافی است دکمه ی PTT روی مچ بند را نگه دارید تا ارتباط برقرار شود و شروع به مکالمه نمائید. برای مکالمه های طولانی نیز می توانید دکمه ی روی دانگل را یک بار فشار دهید تا به صورت اتوماتیک ارتباط برقرار شود و جهت قطع مکالمه نیز کافی است یک بار دیگر دکمه ی روی دانگل را فشار دهید تا ارتباط قطع شود. برای اتصال دانگل و هندزفری به یکدیگر کافی است دکمه ی روی آن را 3 الی 5 ثانیه نگه دارید تا کانکت شوند. در صورت استفاده از این هدست فراموش نکنید که ضد آب نیست، پس به مراقبت بیشتری نیاز دارد. برای شارژ دانگل، هندزفری و مچ بند یک عدد کابل USB در نظر گرفته شده است که به راحتی می توانید برای شارژ کردن از آن استفاده کنید. چراغ های چشمک زن روی آن نیز نشان دهنده ی میزان شارژ هدست می باشد و روشن بودن 4 چراغ، کامل بودن شارژ را نشان می دهد.

مشخصات ست هندزفری بلوتوث بیسیم واکی تاکی ماهان تل M2W215 :

 • نوع اتصال واکی تاکی : بیسیم
 • رابط: بلوتوث
 • سایر مشخصات:
  • سازگار با واکی تاکی های دارای جک هندزفری دوفیش کنوودی
  • قابل استفاده جهت کاربردهای مختلف
  • دارای دکمه ی کنترل صدا
  • دارای قابلیت حذف نویز

پرسش های متداول ست هندزفری بلوتوث واکی تاکی ماهان تل M2W215

روش خرید ست هندزفری بلوتوث واکی تاکی ماهان تل M2W215

شما می توانید جهت خرید ست هندزفری بلوتوث واکی تاکی ماهان تل M2W215 به دو روش اقدام نمایید:

 1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
 2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید واکی تاکی و بیسیم بدون برند، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.