کیستون شبکه دیتالند CAT6 UTP

کیستون شبکه دیتالند CAT6 UTP

DataLand Cat6 UTP Keystone

نقد و بررسی کیستون شبکه دیتالند CAT6 UTP

کیستون شبکه DataLand CAT6 UTP 

کیستون شبکه CAT6 UTP محصولی از شرکت دیتالند است که به منظور ایجاد ارتباط بین کابل‌ها با تجهیزات شبکه تولید شده است. این کیستون شامل بدنه ای از جنس پلاستیک بوده ودر گروه CAT6 قرار دارد. کیستون ها قادر خواهند بود تا انواع کابل های شبکه را به تجهیزاتی مانند: روترها و سوئیچ ها متصل نموده و مانند یک پل ارتباطی بین آن ها عمل نمایند. کیستون شبکه دیتالند دارای کانکتور CAT6 از نوع UTP می باشد که سبب می شود تا انتقال اطلاعات بین دستگاه و کابل شبکه با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه انجام پذیرد. شما کاربران می توانید از کیستون شبکه دیتالند CAT6 UTP برای پچ پنل ها و سایر تجهیزات پسیو شبکه استفاده نمایید. این محصول از پهنای باندی برابر با 250 مگاهرتز برخوردار بوده که سبب می شود تا حجم بالایی از اطلاعات شما به راحتی به سایر دستگاه ها انتقال پیدا کند.

مشخصات کیستون شبکه دیتالند CAT6 UTP :

  • نوع کالا : کیستون شبکه
  • گروه کیستون : CAT6
  • نوع کیستون : UTP
  • جنس : پلاستیک
  • سرعت انتقال اطلاعات: 1 گیگابیت بر ثانیه
  •  پهنای باند: 250 مگاهرتز

پرسش های متداول کیستون شبکه دیتالند CAT6 UTP

روش خرید کیستون شبکه دیتالند CAT6 UTP

شما می توانید جهت خرید کیستون شبکه دیتالند CAT6 UTP به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه دیتالند، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب تجهیزات پسیو شبکه DataLand در سایت آی تی بازار، گارانتی آسان سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.