دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s

دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s

Bitmain Antminer S19 XP 140TH/s ASIC Miner
هش ریت
140TH/s
توان
3010 وات
نمودار قیمت

نقد و بررسی دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s

هش ریت
140TH/s
توان
3010 وات

بازار سرمایه همیشه جزو بازار هایی بوده که با فراز و نشیب های زیادی همراه است. از این رو سرمایه گذاری در آن می تواند گاهی سود آور و در بعضی مواقع زیاد آور باشد. حوزه ماینینگ هم مانند دیگر بازار ها بسیار پر ریسک بوده و در عین حال پردرآمد می باشد. امروزه در بیشتر محافل ممکن است حرف از استخراج ارز دیجیتال شود و یا افرادی باشند که به دنبال راه اندازی مزرعه ماینینگ هستند و این نشان دهنده گسترش این بازار در سراسر دنیا است. در ابتدای ورود ارز دیجیتال به دلیل عدم قوانین ثابت و همچنین نا آگاهی افراد، ممکن بود برخی نتوانند به این حوزه اعتماد کنند. اما با گذر زمان کشور ها برای این زمینه قوانین ثابتی را وضع کردند و همین موضوع بستری را برای جلب اعتماد افراد جامعه فراهم کرد. ماینر هایی که از همان ابتدا ارز های دیجیتال را ماین می کردند از سرعت استخراج ارز ناراضی بودند و گاهی همین موضوع سبب زیان رسیدن به سرمایه آن ها می شد. از این رو کمپانی هایی پا به عرضه تولید دستگاه های مخصوص استخراج ارز دیجیتال گذاشتند و موجب شدند ماینر ها بتوانند با سرعت بیشتری ارز های دیجیتال را استخراج کنند. کمپانی بیت مین یکی از همان شرکت های نام دار و پر آوازه در زمینه تولید انواع دستگاه ماینر بوده و به تازگی با معرفی دستگاه ماینر Antminer S19 XP 140TH/s سرعت و کیفیت بالاتری را در اختیار کاربران قرار داده است.

دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s

مشخصات دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s

این مدل از محصول کمپانی بیت مین در بازار ماینینگ با سرعتی فوق العاده تولید شده و یکی از تفاوت های اصلی آن با دیگر محصولات، سرعت بالای آن می باشد. برند بیت مین برای این دستگاه سرعتی معادل با 140TH/s را در نظر گرفته که در مقایسه با دستگاه های ماینر دیگر این برند از سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در کنار این سرعت بالا ما شاهد توان حرارتی زیادی در این محصول هستیم. معمولا توان حرارتی، با سرعت و هزینه های برق ارتباط مستقیمی دارد. در واقع با مثالی ساده می توان گفت فرض کنید دستگاه ماینری سرعتی معادل با 40TH/s دارد و توان حرارتی آن عددی بین 1000 تا 2000 وات است و در مقابل دستگاه دیگر دارای سرعتی برابر با 120TH/s بوده و مصرف انرژی آن بالای 20000 وات می باشد بدون شک دستگاه دوم به دلیل سرعت بالا و همچنین توان حرارتی بیشتر می تواند ارز بیشتری را استخراج نماید و ماینر هایی که به دنبال درآمد بیشتر هستند دستگاه دوم مناسب آن ها خواهد بود. اما این نکته را نباید فراموش کرد که در بعضی مواقع ممکن است هزینه های برق سرسام آور شود.

پورت اترنت دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s

دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s با توان حرارتی 3010W جزو دستگاهی است که مصرف برق بالایی را به همراه دارد. الگوریتم این دستگاه ماینر SHA-256 بوده و این الگوریتم به عنوان امن ترین و بهترین الگوریتم در میان دیگر الگوریتم های دستگاه ماینر شناخته می شود. این دستگاه به دلیل بهر مندی از این الگوریتم توانایی این را دارد ارز هایی همچون Crown ،Acoin ،Joulecoin ،Peercoin ،Unbreakable ،BitcoinCash ،Bitcoin ،eMark و Terracoin را استخراج نماید. فن های دستگاه ماینر بستگی به وزن و ابعاد آن ها معمولا به صورت 2 و یا 4 فن در نظر گرفته می شود. دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s جزو دستگاه هایی است که از 4 فن با سطح نویز 75 دسی بل برخودار است. این دستگاه مجهز به کابل اترنت شده و می توان آن را به اینترنت متصل کرد. همچنین این دستگاه توانایی این را دارد در دمای بین 5 تا 45 درجه سانتی گراد کار کند و دمای رطوبی مناسب برای آن نیز عددی بین 5 تا 95 درصد می باشد. کمپانی بیت مین این دستگاه را با ابعادی برابر با 195*290*400 میلیمتر و وزن 14500 گرم تولید کرده اند.

مشخصات فنی دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s


دستگاه ماینر
هش ریت
140 TH/s
الگوریتم
SHA-256
نحوه اتصال به شبکه
اترنت
تعداد فن
4 عدد
برق ورودی
12 ولت
مصرف برق
3010 وات
صدا
75 دسی بل
ارز های قابل استخراج
Crown، Acoin، Joulecoin، Peercoin، Unbreakable، BitcoinCash،Bitcoin، eMark،Terracoin
وزن
14500 گرم
ابعاد
195*290*400 میلیمتر

پرسش های متداول دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s

روش خرید دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s

شما می توانید جهت خرید دستگاه ماینر بیت مین Antminer S19 XP 140TH/s به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید دستگاه ماینر بیت مین، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.