حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت

حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت: این شرکت سال ۲۰۰۹ سعی داشت تا با بهبود بخشیدن به مدیاسنتر آن را گسترش دهد، اما با این همه در ویندوز ۸ همان نسخه‌ی قبلی مدیا سنتر را به کار گرفت. اکنون این کمپانی در نظر دارد تا در مایکروسافت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا ویندوزی کامل و بی عیب و نقص ارائه دهد. این کمپانی تصمیم دارد تا مدیا سنتر را به طور کلی از این ویندوز حذف کند؛ علاوه بر این تمامی کامپیوترهایی که از ویندوز ۸.۱ یا ویندوز ۷ به ویندوز جدید بروزرسانی می‌شوند، این قابلیت را دریافت نخواهند کرد.  در ادامه با اخبار آی تی بازار همراه باشید.

حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت

مایکروسافت برای اولین بار ویندوز مدیا سنتر را در سال ۲۰۰۱، به عنوان نسخه‌ای مجزا از ویندوز XP معرفی کرده بود. این سرویس به این دلیل طراحی شده بود که به طور تمام صفحه مدیا پلیر ویندوز را اجرا کند، همچنین از کانال‌های تلویزیونی پشتیبانی کند. این سرویس با آیکون سبز رنگ خود شناخته می‌شد. در این بین، حتی برخی سازندگان  کامپیوترها، مدیا سنتر را معرفی کردند که البته چنین محصولاتی نیز هیچ گاه به شکل فراگیر، مورد استقبال کاربران قرار نگرفت.

حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت

اگرچه مایکروسافت روی ویژگی‌های سرگرمی ایکس باکس تمرکز کرده بود، در سال ۲۰۱۳پلتفرم Mediaroom IPTV خود را به شرکت اریکسون بفروشد.با این حال مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد تمرکز کامل خود را روی ایکس باکس قرار دهد، این کنسول در طول چندین سال اخیر اپلیکیشن‌های مختلفی را از سوی مایکروسافت دریافت کرده است. اگر همچنان به استفاده از مدیا سنتر علاقه دارید، می‌توانید ویندوز ۸.۱ را به عنوان سیستم عامل پیش فرض خود انتخاب کنید؛ با این حال احتمال دارد به زودی یکی از  دوست‌داران مایکروسافت و این سرویس، به شکل غیر رسمی بتواند مدیا سنتر را برای ویندوز ۱۰ پورت کند.


تاریخ درج خبر: 1394/02/13
کلمات کلیدی : کلمات کلیدی: ویندوز,مایکروسافت,windows10,مدیاسنتر
ثبت نظر در مورد خبر حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت

ثبت امتیاز شما
گزینش امنیتی
نظرات شما در مورد حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت
علیرضا

با سلام همه کاربران ویندوز از مدیا سنتر و مدیا پلیر استفاده میکردند.چه برای پخش موزیک و چه پخش فیلم.اما اکنون و بعد از حذف مدیا سنتر و نصب نرم افزار های جدید تر در ویندوز باید صبر کرد تا کاربران به حذف مدیا سنتر شگفت انگیز با ویژگی های خاص خودش عادت کنند.باید صبر کرد و دید که ماکروسافت با کنار گذاشتن مدیاسنتر چه جایگزینی برای اون در نظر داره و ایا میتونه جانشین خوبی برای مدیا سنتر باشه؟؟ ای تی بازار باز هم از اخبار ماکروسافت ما را مطلع کنید .ممنون از سایت خوبتون

مصطفی

با سلام و خسته نباشید،حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت اگر به منظور ارائه نرم افزاری بهتر برای جایگزین این مدل باشد خوب است،اما همان طور که در خبرها هم گفتید،این کمپانی تصمیم دارد تا مدیا سنتر را به طور کلی از این ویندوز حذف کند؛ علاوه بر این تمامی کامپیوترهایی که از ویندوز ۸.۱ یا ویندوز ۷ به ویندوز جدید بروزرسانی می‌شوند، این قابلیت را دریافت نخواهند کرد. از سایت خوبتنم به خاطر اخبار مفید در حوزه فناوری و آی تی کمال تشکر را دارم.

مهشید

با سلام حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت که این کار برای بعضی از کاربران مایکروسافت خبر خوبی نبود و از این امر ناراضی بودند. این شرکت سال ۲۰۰۹ سعی داشت تا با بهبود بخشیدن به مدیاسنتر آن را گسترش دهد، اما با این همه در ویندوز ۸ همان نسخه‌ی قبلی مدیا سنتر را به کار گرفت.

سینا

سلام حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت. مایکروسافت برای اولین بار ویندوز مدیا سنتر را در سال ۲۰۰۱، به عنوان نسخه‌ای مجزا از ویندوز XP معرفی کرده بود. این سرویس به این دلیل طراحی شده بود که به طور تمام صفحه مدیا پلیر ویندوز را اجرا کند، همچنین از کانال‌های تلویزیونی پشتیبانی کند.

مشاهده شده توسطcustomers on 09-Jul-2016 حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت حذف مدیاسنتر از ویندوز 10 توسط مایکروسافت صورت گرفت همچنین علاوه بر این تمامی کامپیوترهایی که از وین رتبه: 4.75