تقدیر آی تی بازار از 15 فروشگاه برتر در زمینه درج قیمت قابل تحویل

سایت تخصصی آی تی بازار در راستای مشتری مداری و رضایتمندی کاربران و بازدید کنندگان گرامی، طرحی با نامتقدیر آی تی بازاراز 15 فروشگاه برتر در زمینه درج قیمت قابل تحویل کالاها برگزار نمود، با این توضیح که شرکت ها و فروشگاه هایی که در 6 ماه نخست سال 96 تلاش نموده اند تا با درج قیمت قابل تحویل، منصفانه و با بروزرسانی منظم بر روی کالا های خود، رضایت مشتریان را جلب نمایند، آی تی بازار نیز به سهم خود از این فروشگاه ها تقدیر و تشکر می نماید. فروشگاه های برتر معرفی شده علاوه بر درج قیمت قابل تحویل، در طول فعالیت در دوره مذکور گزارش تخلف از سمت کاربران یا امتیاز منفی نداشته اند. در ادامه بااخبار آی تیو فناوری در آی تی بازار همراه باشید.

تقدیرآی تی بازار از فروشندگان

نکات مثبت فروشگاه های فعال برتر در آی تی بازار :

فروشگاه های برتر و منتخب آی تی بازار با درج قیمت قابل تحویل در پنل قیمت گذاری، فروش و تحویل کالا با همان قیمت توانسته اند سهم فروش خوبی را در مدت زمان فعالیت در آی تی بازار به خود اختصاص دهند، همچنین این فروشگاه ها با رعایت سه شرط اصلی و هدفمند جذب مشتری که شامل : درج قیمت قابل تحویل به مشتری، آپدیت قیمت مرتب روزانه و افزایش تعداد سبد کالایی تا سقف 300 قلم یا بیشتر توانسته اند رضایت مشتریان و مدیران آی تی بازار را جلب نمایند.

معرفی فروشگاه های برتر سایت آی تی بازار :

 

هدیه آی تی بازار به 15 شرکت برتر :

 

هدیه آی تی بازار از فروشندگان

جهت قدردانی و سپاسگذاری از شرکت ها و فروشگاه های منتخب فوق، مدت زمان 2 ماه، معادل ( 3.500.000 ریال ) به تاریخ اعتبار کنترل پنل قیمت گذاری ایشان افزوده خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا