روتر یوبیکویتی ERLite-3

روتر یوبیکویتی ERLite-3

Ubiquiti ERLite-3 Edge Router
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی روتر یوبیکویتی ERLite-3

روتر یوبیکویتی ERLite-3 دارای تائیدیه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی نمی باشد و صرفا جهت معرفی در وب سایت درج شده است.

EDGE Router Ubiquiti ERLite-3

روتر از نظر لغوی معنا به آن مسیر یاب میگوییم. این روتر ها یا مسیر یاب ها تجهیزات فیزیکی هستند که چندین شبکه بی سیم یا کابلی را به یکدیگر متصل می کنند. و این همان تجهیزی است که در اینترنت مشخص می کند بسته های اطلاعاتی از کدام مسیر به مقصد برسند و در نهایت رسیدن آن به مقصد را کنترل می کند از نظر فنی یک روتر یک گذرگاه لایه 3 است یعنی روتر های کابلی یا بی سیم شبکه ها را مانند یک گذرگاه به یکدیگر متصل می نمایند و این لایه همان لایه در مدل معروف شبکه یا مدل OSI است.این روتر با سرعتی بسیار بالاتر از دیگر مدل های تولیدی شرکت میکروتیک قابلیت انتقال ۲۴٫۰۰۰٫۰۰ بسته اطلاعاتی در هر ثانیه یا ۱۶ گیگابیت در ثانیه را دارد.

مشخصات فنی روتر اج یوبیکویتی ERLite-3

  • کارایی: (لایه 3 حمل و نقل پایه) 1،000،000 PPS برای بسته های 64 بایتی
  • نرخ خط (3 گیگابیت در ثانیه) در سراسر هر سه پورت برای بسته های 512 بایتی و بالاتر
  • پردازنده: MIPS64 پردازنده دو هسته ای با شتاب سخت افزاری برای پردازش بسته و رمزگذاری / رمزگشایی
  • اترنت: 3 پورت RJ-45 Gigabit اترنت
  • حافظه: 512 MB DDR2 RAM
  • ذخیره سازی: 2 گیگابایت
  • کنسول: 1 RJ-45 پورت کنسول سریال

پرسش های متداول روتر یوبیکویتی ERLite-3

روش خرید روتر یوبیکویتی ERLite-3

شما می توانید جهت خرید روتر یوبیکویتی ERLite-3 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید مودم و روتر یوبیکویتی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب مودم و روتر Ubiquiti در سایت آی تی بازار، گارانتی لاوان شبکه و امین ارتباطات است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.