پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC N123.2CLO5 5m

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC N123.2CLO5 5m

Nexans SC-LC N123.2CLO5 5m Multi Mode Duplex Patch Cord
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC N123.2CLO5 5m

Patch Cord Nexans SC-LC Multi Mode Duplex N123.2CLO5 5m

 

پچ کورد فیبر نوری یک نوع کابل فیبر نوری است که دو سمتش به کانکتورهای فیبر نوری متصل شده است که از آن می توان به راحتی برای اتصال سوئیچ های فیبر نوری و دیگر تجهیزات مخابراتی استفاده نمود. بر این اساس انواع پچ کورد های فیبر نوری مالتی مود و سینگل مود با کانکتورهای LC, SC, FC, ST, E-2000, MTRJ و ... که بسته به نوع پلیش کانکتور ها APC و PC ، در نوع مالتی مود مانند دسته بندی کابل ها انواع OM1, OM2, OM3, OM4 که تفاوت در سرعت انتقال و حجم اطلاعات دارند تقسیم نمود.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex N123.2CLO5 5m:

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC N123.2CLO5 5m

روش خرید پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC N123.2CLO5 5m

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-LC N123.2CLO5 5m به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کابل شبکه نگزنس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب کابل شبکه Nexans در سایت آی تی بازار، گارانتی سیسکو سل است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.