روتر یوبیکویتی ERPro‑8

روتر یوبیکویتی ERPro‑8

Ubiquiti ERPro‑8 Router
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی روتر یوبیکویتی ERPro‑8

روتر یوبیکویتی ERPro‑8 دارای تائیدیه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی نمی باشد و صرفا جهت معرفی در وب سایت درج شده است.

Edge Router Ubiquiti ERPro‑8

روتر يك نوع كامپيوتر خاص است كه دارای عناصر مشابه يك كامپيوتر استاندارد شخصی نظير پردازنده، حافظه، خطوط داده و اينترفيس های مختلف ورودی و خروجی است. روترها به منظور انجام عمليات بسيار خاص كه عموما" نمی توان آنان را توسط كامپيوترهای شخصی انجام داد‌، طراحی شده اند. مثلا" با استفاده از روتر می توان دو شبكه را به يكديگر متصل تا در ادامه امكان مبادله اطلاعات بين آنان فراهم گردد. روتر، همچنين بهترين مسير ارسال داده از يك شبكه به شبكه ای ديگر را تعيين می نمايد.

مشخصات فنی روتر یوبیکویتی ERPro‑8:

- Type:

Edge Router Ubiquiti


- Performance : 2 million+ pps
- Gigabit RJ45 Ports : 6+2*
- SFP Ports : N/A : 2*
- PoE : N/A

پرسش های متداول روتر یوبیکویتی ERPro‑8

روش خرید روتر یوبیکویتی ERPro‑8

شما می توانید جهت خرید روتر یوبیکویتی ERPro‑8 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید مودم و روتر یوبیکویتی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب مودم و روتر Ubiquiti در سایت آی تی بازار، گارانتی لاوان شبکه و امین ارتباطات است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.