فیوزینگ دستگاه فتوکپی شارپ

فیوزینگ دستگاه فتوکپی شارپ

Sharp Chopier Machine Fuser
نمودار قیمت

نقد و بررسی فیوزینگ دستگاه فتوکپی شارپ

Chopier Machine Fuser Sharp

دستگاه فتوکپی دارای یک درام است که این درام ( یا در بعضی از دستگاه های فتوکپی ، تسمه ) قلب دستگاه است. در اصل غلطکی فلزی است که لایه ای از مواد حساس به نور پوشانده شده است. این لایه از مواد نیمه هادی مانند سلنیوم ، ژرمانیوم یا سیلیکن است. خصوصیتی که این مواد را مناسب ساخته است این است که آنها فقط در بعضی شرایط انرژی الکتریکی را هدایت می کنند و در غیر اینصورت غیر هادی هستند در تاریکی لایه هادی نور بر روی درام به عنوان عایق عمل می نماید و اجازه جریان یافتن الکترون ها را نمی دهد هنگامی که نور با این لایه برخورد می کند انرژی فوتون های نوری باعث آزاد شدن الکترون ها میشود این الکترونها به نوبه خود باعث خنثی شدن بارهای مثبت پوشاننده سطح درام شده و تصویر پنهان را ایجاد می کند. این قطعه جزیی از قطعات دستگاه فتوکپی می باشد.

مشخصات فنی فیوزینگ دستگاه فتوکپی شارپ

  • مناسب برای تمامی دستگاه فتوکپی
  • سازگار برای تمامی مدل های دستگاه های فتوکپی شارپ

پرسش های متداول فیوزینگ دستگاه فتوکپی شارپ

روش خرید فیوزینگ دستگاه فتوکپی شارپ

شما می توانید جهت خرید فیوزینگ دستگاه فتوکپی شارپ به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید قطعات پرینتر شارپ، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب قطعات پرینتر Sharp در سایت آی تی بازار، گارانتی آسان سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.