برد فرمتر پرینتر پاناسونیک

برد فرمتر پرینتر پاناسونیک

Panasonic Printer Formatter Board
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی برد فرمتر پرینتر پاناسونیک

Printer Board Formatter Panasonic

آی سی در برد فرمتر یکی از قطعات الکترونیکی پر کاربرد میباشد و اسم IC از کلمه Integrated circuit گرفته شده به معنی مدارات مجتمع میباشد. استفاده از آی سی موجب کوچک شدن مدار میشود زیرا تعداد زیادی قطعه در آی سی قرار دارد. از دیگر روش های چک کردن آی سی مقایسه پایه به پایه با یک آی سی سالم دیگر میباشد. به این صورت که یکی از سیم های مولتی متر را روی گراند مدار  قرار داده و با سیم دیگر تک تک پایه های آی سی را چک کنید و با آی سی سالم مقایسه نمایید که این مطمئن ترین راه برای تشخیص خرابی میباشد. بر فرمتر یکی از قطعات پرینتر می باشد.

مشخصات فنی برد فرمتر پرینتر پاناسونیک

  • مناسب برای پرینتر لیزری و جوهر افشان
  • مناسب برای انواع مدل های پرینتر پاناسونیک
  • سازگار برای تمامی مدل های پرینتر پاناسونیک

پرسش های متداول برد فرمتر پرینتر پاناسونیک

روش خرید برد فرمتر پرینتر پاناسونیک

شما می توانید جهت خرید برد فرمتر پرینتر پاناسونیک به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید قطعات پرینتر پاناسونیک، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب قطعات پرینتر Panasonic در سایت آی تی بازار، گارانتی آسان سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.