دی وی دی رایتر لایتون iHAS124

دی وی دی رایتر لایتون iHAS124

DVD Writer Liteon

نقد و بررسی دی وی دی رایتر لایتون iHAS124

DVD Writer Liteon Sata

کمپانی لایتون که یکی از پیشتازان درایو نوری در جهان می باشد در سالیان اخیر بخاطر تنوع بسیار در محصولاتش سهم بزرگی از فروش بازار حهانی را به خود اختصاص داده است.
از قابلیت های این سری دی وی دی رایتر( DVD RW) امکانات جانبی جالب توجه و بعضا منحصر بفردی از جمله تشخیص اتوماتیک بالاترین سرعت رایت بر روی مدیا و فناوری جلوگیری از سوختن CD و DVD را در اختیار کاربر قرار میدهد. با بهره گیری این تکنولوژی انحصاری ریسک سوختن cd و dvd را تا کمترین حد ممکن کاهش می دهد. در این DVD RW می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Light Scribe Technology : این فناوری به کاربر امکان چاپ تصاویر بر روی (دی وی دیهایی) که مخصوص این کار هستند را می دهد.
ABS Technology: این فناوری با جلوگیری از لرزش دستگاه در هنگام خواندن و نوشتن صدای تولید شده را به کمترین حد ممکن کاهش می دهد.
SmartErase Technology: دیگر نگران فاش شدن اطلاعات محرمانه خود نباشید با بکارگیری فناوری SmartErase الاعات موجود بر روی cd و یا dvd توسط لیزر به طور کل از بین می رود و دیگر قابل بازیابی نخواهد بود.
Super Allwrite Technology: این فناوری نوین که dvd رایتر های لایتون بکار رفته شده است بالاترین سازگاری برای رایت اطلاعات برای انواع مدیا های بازار را فراهم می کند.

پرسش های متداول دی وی دی رایتر لایتون iHAS124

روش خرید دی وی دی رایتر لایتون iHAS124

شما می توانید جهت خرید دی وی دی رایتر لایتون iHAS124 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید دی وی دی و بلوری رایتر لایتون، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب دی وی دی و بلوری رایتر Liteon در سایت آی تی بازار، گارانتی سازگار ارقام، آواژنگ و الماس ایران است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.