ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

Cisco SFP-10G-SR Transceiver Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

SFP Transceiver Module Cisco SFP-10G-SR

SFP مخفف Small Form-Factor Pluggable بوده و استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه می باشد که امکان اتصال انواع فیبر نوری و حتی سیم مسی را برای روتر ها و سوئیچ های سیسکو که قابلیت پشتیبانی از ماژول فیبر نوری های SFP را دارند به ارمغان می آورد. SFP همچنین از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug، برخوردار است، بدین معنی که میتوان ماژول را در زمان روشن بودن روتر یا سوئیچ خارج و تعویض نمود.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR:

Type : Cisco SFP Transceiver Module
Wavelength : 850nm
Ports : 1 x LC Duplex Connector 10GBase-SR
Max Distance : 300 m
Transfer Rate : 10 Gbps
Temperature :  0.33" x 0.53" x 2.22"
Weight : 0.05 Kg
Feature Compatibility : Cisco Nexus 5000 Series Switches - Cisco Nexus 7000 Series Switches

 

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

روش خرید ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری سیسکو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماژول فیبر نوری Cisco در سایت آی تی بازار، گارانتی هاناتل، نت تک و آمرتات ایرانیان است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.