پچ کورد فیبر نوری کورنینگ LC-LC MM OM3 Duplex 2m

پچ کورد فیبر نوری کورنینگ LC-LC MM OM3 Duplex 2m

Corning LC-LC MM OM3 Duplex 2m Fiber Optic Patch Cord

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری کورنینگ LC-LC MM OM3 Duplex 2m

Optical Fiber Patch Cord Corning LC-LC MM OM3 Duplex 2m

کابل فیبرنوری، رشته ای از تارهای بسیار نازک شیشه ای بوده که قطر هر یک از تارها نظیر قطر یک تار موی انسان است . تارهای فوق در کلاف هائی سازماندهی و کابل های نوری را بوجود می آورند. از فیبر نوری بمنظور ارسال سیگنال های نوری در مسافت های طولانی استفاده می شود. فیبر نوری یا تار نوری Optical Fiber رشتهٔ باریک و بلندی از یک مادّهٔ شفاف مثل شیشه یا پلاستیک است که می‌تواند نوری را که از یک سرش به آن وارد شده، از سردیگر خارج کند. فیبر نوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل‌های معمولی می‌باشد.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری کورنینگ LC-LC MM OM3 Duplex 2m
 

  • Flame rating : LSZH™/FRNC
  • Corning Patch Cord Cable assembly type : Two Fibre
  • Fibre Category : 50 µm MM (OM3)
  • Connector Type : LC-LC Duplex
  • Catalog No: 050502T5Z20002M
  • Length: 2 m

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری کورنینگ LC-LC MM OM3 Duplex 2m

روش خرید پچ کورد فیبر نوری کورنینگ LC-LC MM OM3 Duplex 2m

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری کورنینگ LC-LC MM OM3 Duplex 2m به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کابل فیبر نوری کورنینگ، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.