پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 5m QK734A

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 5m QK734A

HP LC-LC OM4 DX 5m QK734A Fiber Optic Patch Cord
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 5m QK734A

 پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 5m QK734A 

پچ کورد یک کابل شبکه از نوع فیبر نوری می باشد که برای تجهیزات شبکه می توانید از آن استفاده کنید و وسایل خود را با یکدیگر متصل کنید. پچ کورد فیبر نوری QK734A که توسط کمپانی اچ پی تولید شده است یک کابل با کیفیت و کاربردی می باشد که از کانکتورهای LC-LC نر استفاده می کند. این مدل از پچ کورد از نوع کابل فیبر نوری می باشد که در انتقال اطلاعات سرعت بالاتری دارد و در مدت زمان کمتری می تواند داده ها را انتقال دهد. کابل فیبر نوری HP را می توانید برای دستگاه های HP DC SAN Director Switches، HP SN6000 Fibre Channel Switch، HP StorageWorks MPX200 Multifunction Router استفاده کنید.

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 5m QK734A

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری 5 متری QK734A :

  • نوع کابل : فیر نوری
  • مدل فیبر نوری : Multi-mode
  • طول کابل : 5 متر
  • نوع کانکتور : نر LC-LC
  • پشتیبانی از دستگاه : وسایل شبکه
  • قابل استفاده برای دستگاه های :
    • HP DC SAN Director Switches
    • HP SN6000 Fibre Channel Switch
    • HP StorageWorks MPX200 Multifunction Router

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 5m QK734A

روش خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 5m QK734A

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 5m QK734A به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کابل فیبر نوری اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب کابل فیبر نوری HP در سایت آی تی بازار، گارانتی شبکه گستران یاقوت سرخ، الماس و خط سبز GLC است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.