پیاده سازی دکل مهاری سه وجهی G45

Trihedral Guyed Tower Disassembling اجرای شبکه بی سیم و تجهیزات رادیویی New Brand
بالاترین قیمت فروش: 250,000
میانگین قیمت فروش: 225,000
پایین ترین قیمت فروش: 200,000
0 کاربر
کاربر گرامی، با توجه به نوسانات قیمت کالاهای دیجیتال، جهت اطمینان از قیمت دقیق و موجودی کالاها با فروشندگان معرفی شده تماس حاصل فرمایید.
آی تی بازار صرفا منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت صحت قیمت ها و معاملات انجام شده ندارد. با مطالعه راهنمای خرید امن با خیال آسوده معامله کنید.

اگر از این کالا مورد پسند شما می باشد ، به دوستان خود نیز معرفی کنید .


کاربر گرامی، شما در آی تی بازار می توانید قبل از خرید اینترنتی یا خرید حضوری، با مشاهده لیست قیمت و مشخصات فنی، اطلاعات خود را تکمیل کرده و مناسب ترین قیمت را از بین فروشندگان مختلف در بازار موبایل و محصولات آی تی بدست بیاورید.

به عنوان مثال شما می توانید برای خرید گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ،  قطعات کامپیوتر، دوربین عکاسی، دوربین مداربسته، تجهیزات شبکه، سرور، نرم افزار، کنسول بازی، برق و الکترونیک، پرینتر و ماشین های اداری، تلویزیون، لوازم صوت و تصویر و سایر کالاهای دیجیتال پس از مراجعه به گروه های مربوطه، کالای مورد نیاز خود را یافته و با مراجعه به قسمت جدول قیمت گذاری فروشندگان، پایین ترین قیمت روز را بیابید و با فروشندگان که قالباً واردکننده، تولید کننده و یا نمایندگان برتر فروش کالاهای دیجیتال هستند، بدون واسطه ارتباط برقرار کرده و کالای مورد نیاز خود را با پایین ترین قیمت و گارانتی معتبر خرید فرمایید.

مشخصات فنی پیاده سازی دکل مهاری سه وجهی G45

Trihedral Guyed Tower Disassembling G45

دکل مهاری دکلی است که به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار شده و به دلیل وزن پایین و سبکی وزن مزیت داشته و در مکان هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد استفاده می شود. دکل های مهاری بیشتر در شبکه تلفن همراه، رادیو و بی سیم و شبکه های رایانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از خدمات تجهیزات رادیوئی پیاده سازی دکل های مهاری می باشد.

خدمات بخش پیاده سازی دکل مهاری سه وجهی G45 :

قیمت خدمات تجهیزات شبکه بی سیم

نظرات کاربران

نظرات در مورد پیاده سازی دکل مهاری سه وجهی G45

نام کالا: پیاده سازی دکل مهاری سه وجهی G45

پیاده سازی دکل مهاری سه وجهی G45
پیاده سازی دکل مهاری سه وجهی Trihedral Guyed Tower Disassembling G45 قیمت پیاده سازی دکل سه وجهی قیم
رتبه:0