پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 2m QK733A

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 2m QK733A

HP LC-LC OM4 DX 2m QK733A Fiber Optic Patch Cord
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 2m QK733A

Fiber Patch Cord HP Premier Flex LC-LC MM OM4 2m QK733A

پچ کورد فیبر نوری، کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می شود. این وسیله برای ایجاد ارتباط بین قطعات و تجهیزات شبکه فیبر نوری به کار برده شده و به آن پچ کیبل نیز گفته می شود. انواع متنوعی از کابل فیبر نوری با انواع مختلف کانکتورها، مانند LC، FC، SC، ST، MU ، MTRJ و E2000 و غیره وجود دارد.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC MM OM4 2m QK733A

  • Brand: HP
  • P/N: QK733A
  • Name Product: Fiber Cables Premier Flex LC/LC multi-mode OM4 2 fiber
  • Meter: 2m cable

 

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 2m QK733A

روش خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 2m QK733A

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM4 DX 2m QK733A به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کابل فیبر نوری اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب کابل فیبر نوری HP در سایت آی تی بازار، گارانتی الماس، سیستم افزار خاورمیانه و خط سبز GLC است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.