کارت PVU8 کافو نوری هوآوی UA5000

کارت PVU8 کافو نوری هوآوی UA5000

Huawei UA5000 ONU PVU8 Card
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی کارت PVU8 کافو نوری هوآوی UA5000

ONU PVU8 Card Huawei UA5000

کارت PVU8 در درون کافو نوری هوآوی به عنوان کارت کنترلی نصب شده و امکان مدیریت سیستم Narrow Band را فراهم میکند. در شبکه توزیع مخابرات از تجهیزات شبکه گوناگونی استفاده می شود که کافو نوری مدل UA5000 نمونه ای از آن می باشد. در ارتباطات نوع  کافو نوری با یک ارتباط فیبر تعدادی تلفن را به همراه پهنای باند آزاد اینترنت تا سرکوچه می آورند (در محل کافو نوری). سپس توسط کارت هایی از این فیبر، تلفن و دیتا خارج شده و به مشترکین آن محدوده ارائه میشود. 

مشخصات فنی کارت PVU8 کافو نوری هوآوی UA5000

  • ابعاد: 251* 295* 23 میلی متر
  • مدل کافو نوری: UA5000
  • برند: Huawei
  • نوع محصول: کارت کنترلی PVU8
  • Typical Power Consumption at 25°C: 30 W
  • توضیحات: کارت PVU8 در درون کافو نوری هوآوی به عنوان کارت کنترلی نصب شده و امکان مدیریت سیستم Narrow Band را فراهم میکند.

پرسش های متداول کارت PVU8 کافو نوری هوآوی UA5000

روش خرید کارت PVU8 کافو نوری هوآوی UA5000

شما می توانید جهت خرید کارت PVU8 کافو نوری هوآوی UA5000 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کافوی نوری ONU هوآوی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب کافوی نوری ONU Huawei در سایت آی تی بازار، گارانتی هاناتل است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.