ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

Cisco QSFP-40G-SR4 Fiber Optic Transceiver Module

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

ماژول فیبر نوری Cisco QSFP-40G-SR4

ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر QSFP-40G-SR4 دارای سرعت انتقال اطلاعات 40 گیگابیت بر ثانیه می باشد و در فاصله 100 متر از طول موج 850 نانومتر برخوردار است. این ماژول فیبر نوری در ابعاد 8.5*72*18 میلی متر با وزن 0.04 کیلوگرم تولید شده و با قیمت مقرون به صرفه در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. ماژول فیبر نوری سیسکو دارای کانکتور LC بوده و از استاندارد IEEE 802.3ba برخوردار می باشد.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 :

  • نام محصول : QSFP-40G-SR4
  • ابعاد : 8.5*72*18 میلی متر
  • وزن ماژول فیبر نوری سیسکو : 0.04 کیلوگرم
  • نرخ انتقال اطلاعات : 40 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : QSFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج : 850 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 100 متر
  • نوع فیبر : MMF
  • نوع کانکتور : Dual LC
  • استاندارد : IEEE 802.3ba
  • ولتاژ: 3.3 ولت
  • مصرف برق : 1.5 وات

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

روش خرید ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR4 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری سیسکو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماژول فیبر نوری Cisco در سایت آی تی بازار، گارانتی هاناتل، سوپر طلایی عطف و پردازش سازان خلیج فارس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.