نصب و راه اندازی لینک رادیویی

Radio Link Installation اجرای شبکه بی سیم و تجهیزات رادیویی New Brand
بالاترین قیمت فروش: 6,500,000
میانگین قیمت فروش: 3,310,000
پایین ترین قیمت فروش: 120,000
0 کاربر
کاربر گرامی، با توجه به نوسانات قیمت کالاهای دیجیتال، جهت اطمینان از قیمت دقیق و موجودی کالاها با فروشندگان معرفی شده تماس حاصل فرمایید.
آی تی بازار صرفا منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت صحت قیمت ها و معاملات انجام شده ندارد. با مطالعه راهنمای خرید امن با خیال آسوده معامله کنید.

اگر از این کالا مورد پسند شما می باشد ، به دوستان خود نیز معرفی کنید .


کاربر گرامی، شما در آی تی بازار می توانید قبل از خرید اینترنتی یا خرید حضوری، با مشاهده لیست قیمت و مشخصات فنی، اطلاعات خود را تکمیل کرده و مناسب ترین قیمت را از بین فروشندگان مختلف در بازار موبایل و محصولات آی تی بدست بیاورید.

به عنوان مثال شما می توانید برای خرید گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ،  قطعات کامپیوتر، دوربین عکاسی، دوربین مداربسته، تجهیزات شبکه، سرور، نرم افزار، کنسول بازی، برق و الکترونیک، پرینتر و ماشین های اداری، تلویزیون، لوازم صوت و تصویر و سایر کالاهای دیجیتال پس از مراجعه به گروه های مربوطه، کالای مورد نیاز خود را یافته و با مراجعه به قسمت جدول قیمت گذاری فروشندگان، پایین ترین قیمت روز را بیابید و با فروشندگان که قالباً واردکننده، تولید کننده و یا نمایندگان برتر فروش کالاهای دیجیتال هستند، بدون واسطه ارتباط برقرار کرده و کالای مورد نیاز خود را با پایین ترین قیمت و گارانتی معتبر خرید فرمایید.

مشخصات فنی نصب و راه اندازی لینک رادیویی

نصب لینک رادیویی

یکی از خدمات اجرای شبکه بی سیم نصب و راه اندازی لینک های رادیویی بوده که این نوع از ارتباطات رادیویی وایرلس یا به صورت Point to Point بین دو رادیو که در آن یک رادیو در نقش Access Point (سرویس دهنده) و رادیوی دوم در نقش Station (سرویس گیرنده) عمل نموده و یا به صورت Point to Multipoint بوده که در این نوع نیز یک رادیو به عنوان Access Point و مابقی رادیو ها به عنوان Station عمل می کنند، انجام می شود.

خدمات راه اندازی لینک رادیویی :

  • نصب لینک های رادیویی
  • راه اندازی لینک های رادیویی

لیست قیمت خدمات اجرای شبکه بی سیم

نظرات کاربران

نظرات در مورد نصب و راه اندازی لینک رادیویی

نام کالا: نصب و راه اندازی لینک رادیویی

نصب و راه اندازی لینک رادیویی
نصب و راه اندازی لینک رادیویی Radio link Installation قیمت خدمات آی تی قیمت خدمات اجرای شبکه بی سیم
رتبه:0