مودم مخابراتی نت ایکس وان Xprime 2010

مودم مخابراتی نت ایکس وان Xprime 2010

Netxone Xprime 2010 Modem
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی مودم مخابراتی نت ایکس وان Xprime 2010

مودم مخابراتی Netxone Xprime 2010

 مودم مخابراتی نت ایکس وان Xprime 2010 قابلیت پشتیبانی از EFM و ATM را داشته و از انتقال دیتا تا نرخ 5.2 مگابیت روی یک زوج و 11.4 مگابیت بر ثانیه روی 2 زوج را دارا می باشد. این مودم مخابراتی که یکی از پرفروش ترین تجهیزات شبکه در بازار است دارای آمپدانس 135 اهم بوده و از چهار پورت RJ45 شبکه اترنت و یک پورت RJ45 برای ارتباط G.SHDSL روی این مودم برخوردار می باشد. مودم نت ایکس وان مجهز به ولتاژ ورودی دستگاه 12 ولت 1000 میلی آمپر است و قابلیت کار بر روی 1 یا 2 یا 4 زوج سیم مخابراتی می باشد.

مشخصات فنی مودم مخابراتی نت ایکس وان Xprime 2010  :

  • قابلیت ها : پشتیبانی از EFM و ATM -قابلیت انتقال دیتا تا نرخ 5.2 مگابیت روی یک زوج و 11.4 مگابیت بر ثانیه روی 2 زوج-قابلیت تنظیمات مودم از طریق پورت کنسول و GUI وب امکان پذیر می باشد- قابلیت کار بر روی 1 یا 2 یا 4 زوج سیم مخابراتی
  • امپدانس : 135 اهم
  • پورت : چهار RJ45 شبکه اترنت و یک پورت RJ45 برای ارتباط G.SHDSL روی مودم
  • ولتاژ ورودی مودم نت ایکس وان : 12 ولت با ظرفیت 1000 میلی آمپر
  • سایر مشخصات : قابل استفاده بصورت Standalone نقطه به نقطه -قابل استفاده بصورت Chassis + Module شلف برای ارتباطات نقطه به چند نقطه-سرعت 5.7Mbps روی یک زوج و 11.4Mbps بر روی دو زوج و 22Mbps بروی 4 زوج سیم مخابراتی- تنظیم سرعت بصورت nx64Kbps- پورت دسترسی به صورت Ethernet (10/100 Base-TX) with Auto Negotiation - انجام تنظیمات به صورت WEB GUI- امکان Remote configuration- امکان Routing و امکانات دیگر جانبی نظیر Firewall , NAT , DHCP,MPLS- مناسب براي سرويسهاي MPLS, INT, SIPTRUNK- مودم netxone تولید شرکت iTas و کشور تایوان می باشد که با استفاده از زوج سیم تلفن برای ارتباط بین شبکه های Point-to-Point، INTRANET و MPLS مورد استفاده قرار می گیرند- مخابرات روی هر سیپ ترانک 30 تماس همزمان را در اختیار مشترک قرار می دهد و لذا با مودم netxone شما می توانید تا 4 ترانک sip یعنی 120 تماس همزمان را دریافت نمایید.

 

پرسش های متداول مودم مخابراتی نت ایکس وان Xprime 2010

روش خرید مودم مخابراتی نت ایکس وان Xprime 2010

شما می توانید جهت خرید مودم مخابراتی نت ایکس وان Xprime 2010 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید مودم و روتر نت ایکس وان، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب مودم و روتر Netxone در سایت آی تی بازار، گارانتی طلایی مبتکر موج سوم است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.