مرجع قیمت روز کالاهای دیجیتال و معرفی منابع فروش بازار آی تی ایران

تعمیر آنتن میکروتیک Mikrotik Antenna Repair

برند: Mikrotik
دسته بندی: خدمات شبکه
بالاترین قیمت فروش:
500,000 ریال
میانگین قیمت فروش:
500,000 ریال
پایین ترین قیمت فروش:
500,000 ریال
کاربر گرامی تا کنون هیچ فروشگاهی روی کالای تعمیر آنتن میکروتیک قیمت گذاری نکرده است.

لیست قیمت تعمیر آنتن میکروتیک

کاربر گرامی، شما در آی تی بازار می توانید قبل از خرید اینترنتی یا خرید حضوری، با مشاهده لیست قیمت و مشخصات فنی، اطلاعات خود را تکمیل کرده و مناسب ترین قیمت را از بین فروشندگان مختلف در بازار موبایل و محصولات آی تی بدست بیاورید.
به عنوان مثال شما می توانید برای خرید گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ، قطعات کامپیوتر، دوربین عکاسی، دوربین مداربسته، تجهیزات شبکه، سرور، نرم افزار، کنسول بازی، برق و الکترونیک، پرینتر و ماشین های اداری، تلویزیون، لوازم صوت و تصویر و سایر کالاهای دیجیتال پس از مراجعه به گروه های مربوطه، کالای مورد نیاز خود را یافته و با مراجعه به قسمت جدول قیمت گذاری فروشندگان، پایین ترین قیمت روز را بیابید و با فروشندگان که قالباً واردکننده، تولید کننده و یا نمایندگان برتر فروش کالاهای دیجیتال هستند، بدون واسطه ارتباط برقرار کرده و کالای مورد نیاز خود را با پایین ترین قیمت و گارانتی معتبر خرید فرمایید.

مشخصات فنی تعمیر آنتن میکروتیک

تعمیر آنتن Mikrotik

تعمیر آنتن میکروتیک برای بخش های مختلف آسیب دیده،توسط کارشناسان متخص و ماهر و دوره دیده صورت می گیرد. تعمیر آنتن در بخش خدمات شبکه و IT قرار داشته و جهت تعمیرات خدمات شبکه برای بررسی دقیق مشکل در سایت آی تی بازار گروه مورد نظر را انتخاب کرده و با مشتری جهت رفع ایراد و هزینه تماس حاصل نمایید.

خدمات فنی تعمیر آنتن میکروتیک :

  • تعمیر آنتن میکروتیک
  • سرویس و خدمات تعمیر آنتن

لیست قیمت خدمات شبکه میکروتیک

لیست قیمت خدمات شبکه Mikrotik

کالاهای مشابه

مطالب مرتبط

نظرات کابران درباره تعمیر آنتن میکروتیک