ماژول فیبر نوری بروکید 01-1000012-57

ماژول فیبر نوری بروکید 01-1000012-57

Brocade 57-1000012-01 SFP Transceiver Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری بروکید 01-1000012-57

ماژول فیبر نوری بروکید 57-1000012-01

امروزه بهترین رسانه ای که برای انتقال سیگنال ها مورد استفاده قرار می گیرد فیبر نوری است که با استفاده از نور سیگنال را منتقل می کند. ماژول فیبر نوری بروکید با پارت نامبر 57-1000012-01 که فرم فاکتور آن از نوع SFP بوده که با استفاده از این ماژول شما می توانید کیفیتی مطلوبی از ارتباطات شبکه و زیرساخت خود را تجربه کنید. SFP مخفف کلمه های Small Form-Factor Pluggable است که قطعا سرعت بهتری در مقایسه با سایر ارتباطات مسی در شبکه را تجربه خواهید کرد. نوع کانکتور این ماژول فیبر نوری LC بوده که مالتی مود می باشد. شایان ذکر است طول موجی که این دستگاه تجهیزات شبکه قادر است پشتیبانی نماید 850 نانومتر و نرخ انتقال داده آن 8 گیگابایت در ثانیه است. لازم است بدانید سرعت نور طبیعتا بسیار بسیار بیشتر از سرعت برق و تجهیزات وایرلسی است که به صورت سنتی مورد استفاده قرار می گیرند.

ماژول فیبر نوری بروکید 57-1000012-01

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری بروکید 57-1000012-01 :

  • فرم فاکتور : SFP
  • نرخ انتقال داده : 8 گیگابایت در ثانیه
  • نوع کانکتور : LC 
  • نوع فیبر : Multimode
  • طول موج ماژول فیبر نوری بروکید : 850 نانومتر
  • وزن : 9.7

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری بروکید 01-1000012-57

روش خرید ماژول فیبر نوری بروکید 01-1000012-57

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری بروکید 01-1000012-57 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری بروکید، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.