پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.3m

پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.3m

RECnet plus CAT6 UTP 0.3m Patch Cord
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.3m

پچ کورد شبکه 0.3 متری رکنت پلاس CAT6 UTP

کابل شبكه رسانه ای است كه از طریق آن اطلاعات از یک دستگاه موجود در شبكه به دستگاه دیگر انتقال می یابد. کابل ‌های شبکه به دسته ها یا Category هایی که با نام CAT نام گذاری شده اند دسته‌ بندی می ‌شوند. پچ کورد شبکه مدل CAT6 UTP محصولی از شرکت رکنت پلاس بوده که با متراژ 0.3 متری وارد بازار تجهیزات شبکه شده است. امروزه برای تمامی مهندسان شبکه پهنای باند یا سرعت انتقال اطلاعات بسیار حائز اهمیت بوده که این پچ کورد شبکه رکنت پلاس از سرعت انتقال 1 گیگابیت بر ثانیه برخوردار می باشد. CAT6 از 4 سیم زوج به هم تابیده تشکیل شده است که نسبت به CAT5 میزان در هم تابیدگی آن است. شایان ذکر است در کابل‌ های CAT6 از یک تفکیک کننده پلاستیکی استفاده شده که باعث جلوگیری از تداخل الکترومغناطیس و در نتیجه میزان افت سیگنال می شود.

پچ کورد شبکه 0.3 متری رکنت پلاس CAT6 UTP

سایر مشخصات پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 :

پچ کورد شبکه رکنت پلاس مدل CAT6 UTP که دارای نوع روکش LSZH بوده که از مقاومت بالایی برخوردارمی باشد. کانکتور این محصول UTP است که یو تی پی مخفف Unshielded Twisted Pair بوده، که به آن کابل زوج به هم تابیده بدون شیلد می گویند. در یک کابل UTP هر هشت سیم مسی جداگانه توسط مواد عایق پوشیده شده اند، که علاوه بر این سیم ها در هر جفت دور یک دیگر پیچ خورده اند. فرکانسی که این پچ کورد شبکه رکنت پلاس از آن پشتیبانی می کند 250 مگاهرتز است. مغزی پچ کورد شبکه رکنت پلاس از مس ساخته شده است که جهت اتصال بین سوئیچ شبکه و پچ پنل استفاده می شود.

مشخصات فنی پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.3m


پچ کورد شبکه
نوع روکش کابل
LSZH
گروه کانکتور
CAT6
نوع کانکتور
UTP
سایر مشخصات
سرعت انتقال اطلاعات حداکثر تا 1 گیگابیت بر ثانیه - فرکانس 250 مگاهرتز

پرسش های متداول پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.3m

روش خرید پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.3m

شما می توانید جهت خرید پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.3m به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پچ کورد شبکه رکنت پلاس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.