پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.5m

پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.5m

RECnet plus CAT6 UTP 0.5m Patch Cord
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.5m

پچ کورد شبکه 50 سانتیمتری رکنت پلاس CAT6 UTP

پچ کورد شبکه رکنت پلاس مدل CAT6 UTP از پرفروش ترین مدل های کابل شبکه در بازار Cat6 UTP می باشد. این مدل از کابل به دلیل استفاده در پروژه های اداری و ساختمانی با استقبال گسترده ای در سطح جهانی روبه رو شده است. این محصولات معمولا در محیط هایی مصرف می شوند که به دور از پارازیت ها و امواج مزاحم هستند و به جهت اقتصادی تر شدن قیمت فاقد هرگونه شیلد یا فویل به دور زوج ها می باشند. به لطف استفاده از مس خالص در تمامی زوج های این محصول، این کابل می تواند با سرعتی معادل 250 مگاهرتز و پهنای باند 1 گیبابیت بر ثانیه تمامی اطلاعات را دریافت و ارسال نماید. نوع کانکتوری که این محصول در بازار تجهیزات شبکه از آن بهره می برد UTP می باشد. لازم است بدانید UTP کابل زوج به هم تابیده بدون روکش است که این زوج سیم های به هم تابیده، باعث حذف میدان الکترومغناطیسی ایجاد شده می شود.

پچ کورد شبکه 50 سانتیمتری رکنت پلاس CAT6 UTP

سایر ویژگی های پچ کورد شبکه RECnet plus CAT6 :

شرکت RECnet plus پچ کورد شبکه CAT6 را با اندازه ی 50 سانتیمتری روانه ی بازار کرده است. این پچ کورد شبکه رکنت پلاس یک وسیله ی ارتباطی در شبکه بوده که کاربرد بسیار زیادی دارد. روکشی که این محصول از آن برخوردار می باشد PVC می باشد که در برابر افتادگی و ضربات بسیار مستحکم است. شایان ذکر است بدانید زوج سیم های به هم تابیده در این کابل Cat6 نسبت به Cat5 بسیار زیاد می باشد. هرچه زوج‌ های به هم تابیده، پیچش بیشتری داشته باشند، میزان تداخل الکترومغناطیس و در نتیجه میزان افت سیگنال در طی انتشار آن کمتر خواهد بود.

مشخصات فنی پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.5m


پچ کورد شبکه
نوع روکش کابل
LSZH
گروه کانکتور
CAT6
نوع کانکتور
UTP
سایر مشخصات
سرعت انتقال اطلاعات حداکثر تا 1 گیگابیت بر ثانیه - فرکانس 250 مگاهرتز

پرسش های متداول پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.5m

روش خرید پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.5m

شما می توانید جهت خرید پچ کورد شبکه رکنت پلاس CAT6 UTP LSZH 0.5m به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پچ کورد شبکه رکنت پلاس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.