گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001

گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001

Tiger T-53001 Access Control Gate
نمودار قیمت

نقد و بررسی گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001

گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001

گیت کنترل تردد تایگر مدل T-53001 یک نوع گیت میله ای است که از سه اهرم زاویه دار بهره برده و در دو سمت گیت برای ورود و خروج افراد قرار گرفته است. این گیت کنترل تردد دارای نشانگر LED بوده و قابلیت خواندن کارت را دارد و برای جلوگیری از افراد غیر مجاز به آژیر مجهز شده و در زمان اضطراری مانند تشخیص آتش سوزی از سوی سیستم اعلام حریق و یا قطعی برق، بازوی گیت رها شده و تخلیه افراد به سرعت انجام می شود. این گیت اهرمی از بدنه تمام استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر خش ساخته شده و به بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی ارائه می گردد و برای مکان هایی مانند مراکز پزشکی و بيمارستان ها، سازمان ها و ادارات، کارخانجات صنعتی و توليدی، باشگاه های ورزشی و غیره نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001

مشخصات فنی گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001 :

  • تردد : دو طرفه به صورت ورود و خروج
  • جنس: استیل ضد خش
  • رانش : به صورت دستی
  • نشانگر LED : دارد
  • قابلیت تعبيه کارتخوان : دارد
  • سایر مشخصات: دارای آژير عبور غير مجاز و يا ممانعت از حرکت بازو - افتادن بازو در مواقع اضطراری مانند قطع جریان برق، آتش سوزی

پرسش های متداول گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001

روش خرید گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001

شما می توانید جهت خرید گیت کنترل تردد میله ای تایگر T-53001 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کنترل تردد تایگر، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب کنترل تردد Tiger در سایت آی تی بازار، گارانتی اصلی هزاره است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.