ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM

ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM

Arioonet CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM Transceiver Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM

 ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM

ماژول فیبر نوری Arioonet مدل CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM در ابعاد 8.5x13.75x55.2 میلیمتر و با بدنه ی مقاوم در برابر ضربه در بازار تجهیزات شبکه عرضه می گردد که در دستگاه هایی مثل روتر و سوییچ در شبکه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این ماژول فیبر نوری در مقایسه با سایر ارتباطات مسی در شبکه در صورت نداشتن Bottleneck سرعت بیشتری دارد و قطعات تجربه ی جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد. ماژول SFP مخفف کلمه های Small Form-Factor Pluggable در بازار شناخته شده و برای هر نوع از SFP Transceiver طول موج، محل و حتی مسافتی تعریف شده که کاربر با توجه به درخواست خود می تواند آن را از فروشگاه ها خریداری کند. اطلاعات در ماژول فیبر نوری مدل CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM با پهنای باند 1 گیگابیت بر ثانیه و نور با طول موج 1470 نانومتر انتقال پیدا می کند. این محصول یک ماژول SFP بوده که از یک پورت Duplex LC بهره برده و قادر به پشتیبانی از فیبر های سینگل مد می باشد. محدوده دما در این مدل 0 تا 70 درجه سانتیگراد می باشد که به خوبی می تواند کار کند.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM :

  • فرم فاکتور : Plug-in module
  • طول موج : 1470 نانومتر
  • نوع کانکتور : Duplex LC
  • حداکثر فاصله : 120 کیلومتر
  • نوع فیبر : SMF
  • محدوده دما : 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت)
  • حداکثر سرعت داده : 1 گیگابیت بر ثانیه
  • اندازه هسته : 62.5 میکرون
  • ابعاد : 8.5x13.75x55.2 میلیمتر

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM

روش خرید ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-1.25G-120KM-1470-DDM به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری آریونت، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماژول فیبر نوری Arioonet در سایت آی تی بازار، گارانتی آریونت است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.