ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM

ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM

Arioonet CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM Transceiver Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM

 ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM 

ماژول فیبر نوری Arioonet مدل CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM اطلاعات را با پهنای باند 1 گیگابیت بر ثانیه و نور با طول موج 1510 نانومتر انتقال می دهد. این ماژول فیبر نوری به خوبی می تواند در محدوده دمای 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) کار کند. ماژول فیبر نوری آریونت یک ماژول SFP با یک پورت Duplex LC می باشد که قادر به پشتیبانی از فیبر های سینگل مد می باشد. ماژول فیبر نوری مدل CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM با پهنای باند 1 گیگابیت بر ثانیه و نور با طول موج 1370 نانومتر اطلاعات را می تواند انتقال بدهد. این ماژول فیبر نوری دارای 62.5 میکرون هسته، فیبر SMF و فرم فاکتور Plug-in module می باشد. از ماژول ها بیشتر در دستگاه هایی مثل روتر، سوئیچ در شبکه ها و مخابرات استفاده می شود، همچنین این ماژول SFP که مخفف کلمه های Small Form-Factor Pluggable است در ابعاد 8.5x13.75x55.2 میلیمتر در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد که مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گیرد.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM :

  • فرم فاکتور : Plug-in module
  • طول موج : 1510 نانومتر
  • نوع کانکتور : Duplex LC
  • حداکثر فاصله : 80 کیلومتر
  • نوع فیبر : SMF
  • محدوده دما : 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت)
  • حداکثر سرعت داده : 1 گیگابیت بر ثانیه
  • اندازه هسته : 62.5 میکرون
  • ابعاد : 8.5x13.75x55.2 میلیمتر

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM

روش خرید ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری آریونت CWDM-2.5G-80KM-1570-DDM به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری آریونت، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماژول فیبر نوری Arioonet در سایت آی تی بازار، گارانتی آریونت است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.