ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B

ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B

HP C8R24B 16GB SFP Transceiver Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B

 ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B 

ماژول های فیبر نوری بسیار پرکاربرد و ضروری در تجهیزات شبکه می باشد که برای افزایش سرعت انتقال داده ها از آن ها استفاده می کنند. ماژول های فیبرنوری که به آنها SFP ماژول نیز گفته می شود، را می توانید برای سوئیچ ها و دیگر لوازم شبکه که دارای درگاه ماژول هستند استفاده کنید و انتقال داده های خود را ارتقا دهید. این مدل از ماژول فیبر نوری از پورت شبکه RJ45 استفاده می کند و سرعتی برابر با 16GBase-SW دارد و می تواند دیتاها را با طول موج 850nm بین دستگاه ها منتقل نماید. از ماژول فیبر نوری اچ پی  مدل C8R24B می توانید برای انواع سوئیچ ها و دیگر دستگاه ها از آن استفاده کنید.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری C8R24B اچ پی :

  • پارت نامبر : C8R24B
  • نوع : SFP +
  • پورت : RJ45
  • سرعت : 16GBase-SW
  • طول موج : 850nm

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B

روش خرید ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24B به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماژول فیبر نوری HP در سایت آی تی بازار، گارانتی خط سبز GLC، نیک آوا و راد پندار ماد است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.