ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23B

ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23B

HP C8R24B 8GB SFP Transceiver Module
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23B

 ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23B 

ماژول فیبر نوری اچ پی یک ماژول با کیفیت و با سرعت بالا می باشد که جهت سرعت انتقال داده های خود می توانید از آن استفاده کنید. این ماژول ها با انواع سوئیچ ها و دیگر تجهیزات شبکه سازگاری دارد. این مدل از SFP ماژول با پارت نامبر C8R23B در بازار به فروش می رسد و برای انتقال داده ها سرعتی برابر با 8 مگابیت بر ثانیه و موجب می شود که داده های شما با سرعت بالاتری در شبکه منتقل شود. از دیگر ویژگی های ماژول فیبرنوری C8R23B می توان به برخورداری از پورت شبکه RJ45 و انتقال داده ها با طول موج 850nm اشاره نمود.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری C8R23B اچ پی :

  • پارت نامبر : C8R24B
  • نوع : SFP +
  • پورت : RJ45
  • سرعت : 8GBase-SW
  • طول موج : 850nm

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23B

روش خرید ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23B

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری اچ پی C8R23B به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماژول فیبر نوری HP در سایت آی تی بازار، گارانتی ساپرا صنعت است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.