اسپلیتر مودم DOP-HL2003

اسپلیتر مودم DOP-HL2003

DOP-HL2003 Modem Splitter
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی اسپلیتر مودم DOP-HL2003

 اسپلیتر مودم DOP-HL2003

اسپلیتر مودم مدل DOP-HL2003 یک ابزار کاربردی بوده که وظیفه نویزگیری خط های تلفن را برعهده دارد. اسپلیتر ها در واقع می توانند سیگنال های خط تلفن و ADSL را از هم جدا کنند. این اسپیلترها معمولا دارای 2 پورت خروجی و یک پورت ورودی می باشند که سیگنال ها را از هم تفکیک می کند. در یک سر از این اسپلیتر خط اصلی تلفن خود را متصل می کنید و در سر دیگر که دارای دو پورت RJ-11 و LAN می باشد، به مودم متصل می شود. در واقع نحوه عملکرد این اسپیلتر مودم به گونه ای می باشد که سیگنال های آنالوگ را از سیگنال های دیجیتال جدا می کند تا باعث تداخل و نویز نشود. این مدل از اسپلیتر مودم در ابعاد 55*40*25 میلیمتر و با وزن 16 گرم در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است. 

مشخصات فنی اسپلیتر مودم مدل DOP-HL2003 :

  • ابعاد : 55*40*25 میلیمتر
  • وزن : 16 گرم
  • تعداد پورت LAN : یک عدد
  • تعداد پورت ( RJ-11 ): یک عدد
  • عملکرد اصلی : نویزگیر

پرسش های متداول اسپلیتر مودم DOP-HL2003

روش خرید اسپلیتر مودم DOP-HL2003

شما می توانید جهت خرید اسپلیتر مودم DOP-HL2003 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید مودم و روتر بدون برند، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.