برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9

برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9

Olivetti PR9 Printer Parallel board
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9

برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9

برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9 مناسب برای دستگاه پرینتر Olivetti PR9 می باشد و در بازار ماشین های اداری با وزنی سبک عرضه می گردد. این محصول از قطعات پرینتر پرکاربرد است و قابلیت اتصال کابل پارالل به برد را دارد و از طریق این برد به کیس کامپیوتر شما متصل می شود. دستگاه پرینتر PR9 قابلیت چاپ سیاه و سفید داشته و از رزولوشن چاپ 360×360 dpi و سرعت چاپ 530 كاراكتر در ثانیه بهره می برد. با ولتاژ برق 220 ولت به خوبی می تواند کار کند و در بازار با وزنی برابر 8 کیلوگرم و ابعاد 398×296×215 میلیمتر به فروش می رسد. درگاه ارتباطی این مدل Parallel ، USB 2.0 و Serial بوده و امکان اتصال به کامپیوتر را برای شما فراهم می کند. این دستگاه پرینتر Olivetti PR9 از مکانات ویژه ای بهره می برد که عبارتند از : تنظیم خودکار براساس کناره کاغذ ، تشخیص خودکار ابعاد کاغذ ، چاپ فارسی نرم افزاری و سخت افزاری ، چاپ بر روی دفترچه تا ضخامت 2 میلیمتر و چاپ کلیه بارکدهای استاندارد می باشد.عمر مفید هد در این پرینتر اولیوتی 600 میلیون نقطه برای هر PIN می باشد و از نمایشگر LCD در دو خط 20 کاراکتری بهره می برد.

مشخصات فنی برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9:

  • نوع کالا : برد پارالل پرینتر
  • مناسب برای : دستگاه پرینتر Olivetti PR9

پرسش های متداول برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9

روش خرید برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9

شما می توانید جهت خرید برد پارالل پرینتر اولیوتی PR9 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید قطعات پرینتر اولیوتی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.